Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Luxus, wellness a pohoda v Hoteli FIS Jasná ****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel FIS Jasná**** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
miriam

DD, prosim Vas, mate este volnu kapacitu v termine od 28.8. do 1.9. Idealne na 4 dni, pre 2 osoby. Vopred dakujem. Miriam

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Miriam,

žiaľ, na Váš zadaný termín nemáme dostupnú kapacitu. Vieme Vám ponúknuť pobyt v jednospálňovom Deluxe apartmáne v termíne od 14.9. do 17.9., kde je predĺžený víkend.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk s číslom voucheru.
S pozdravom Team Hotela FIS Jasná****

Dominika

Dobry den, chcem sa spýtať či máte voľné ubytovanie na 3dni(2noci) od 23.82017 – 25.8.2017

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň,
k dispozícií máme voľný termín od 22.8. do 24.8.17 v jed­nospálňovom Deluxe apartmáne s príplatkom za apartmán 30€ na 2 noci, ktorý sa uhrádza priamo na hoteli.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk s číslom voucheru. S pozdravom Team Hotela FIS Jasná****

Katarína

Dobrý deň, máte prosím voľné ubytovanie v termíne 25.8–27.8. (2noci) ?

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Katarína. K dispozícii máme posledný jednospálňový apartmán na 3 noci, od 25.08.2017 do 28.8.2017 s do­platkom 70€. V sobotu 26.8.2017 sa v hoteli uskutoční Gurmánsky večer v spolupráci s Bistro chef – Erikom Volkom. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte. S pozdravom Team Hotela FIS Jasná****

martina

Dobrý deň,
prosím Vás máte voľlný termin pre dve osoby v termine 25.8–31.8 s vyuzitim zlavoveho kuponu? vopred ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Martina. Vieme Vám poskytnúť pobyt od 22.08.2017 do 28.08.2017 v jed­nospálňovom Deluxe apartmáne s doplatkom 80€ jednorázovo. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk s číslom voucheru. S pozdravom Team Hotela FIS Jasná****

Dominika Dubenova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľnú izbu pre 2 osoby v termíne 31.-2.2017, ďakujem.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň,
v danom termíne máme ešte voľnú kapacitu, avšak už len v apartmánoch.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na e-mail: fisjasna@fisjasna.sk
Team Hotela FIS Jasná****

Denisa

Preklikla som sa, od 29.8 – 31.8 som myslela :)

Hotel FIS Jasná****

Áno, reagovala som na tento termín :)
Team Hotela FIS Jasná ****

Denisa

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je voľný termín od 29.8–31.9. ? Ďakujem :)

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Denisa,
v danom termíne už máme bohužiaľ obsadené všetky izby. Voľné je opäť od 31.8.2017, avšak k dispozícií už sú iba apartmány.
S pozdravom Team Hotela FIS Jasná ****.

Michaela

Dobrý deň termín 24.8.-27.8.máte voľný? Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Michaela,
v danom termíne máme poslednú voľnú dvojlôžkovú Deluxe izbu. Po jej vyčerpaní už budú k dispozícií iba apartmány za poplatok.
S pozdravom Team Hotela FIS****

Filip Makáň

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či ešte máte voľný termín 4.-6.8. pre dve osoby. Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň, vo Vami žiadanom termíne Vám vieme ponúknuť ubytovanie v dvojspálňovom rodinnom Deluxe apartmáne za jednorázový doplatok 60€, ktorý sa uhrádza priamo na hoteli.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasná@fisjasna.sk s číslom zakúpeného voucheru.
S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná

Martina Erosova

Dobrý den, chcela by som sa informovať, či máte voľnú izbu v termíne 16–19.8.2017? a este by som sa chcela informovať o pobyt na 3noci balík za 309 eur …Je mozne k tomuto pobytu este poziadat o pristelku pre dospelu osobu? A aka je cena za pristelku s polpenziou? Ďakujem pekne

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Erosova. Vo Vami vybranom termíne máme aktuálne k dispozícii ubytovacie kapacity. Doplatok za dospelú osobu na prístelke s polpenziou je 40€/noc. Môžete využiť voucher a doplatok uhradíte na hoteli. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk aj s číslom voucheru. S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná

Marianna

Dobrý deň, máte prosím voľný termín pre 2 os. v termíne od 01.09–4.09. v izbe Deluxe? Ďakujem.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícii ubytovacie kapacity. Pre kompletnú rezerváciu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk. S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná

Anna Furjelová

Prosím Vás, nemáte voľný termín pre dve osoby od zajtra do nedele? Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícii jednospálňové apartmány s jednorázovým doplatkom 40€ pri pobyte na 3 noci. V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte na fisjasna@fisjasna.sk. S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná.

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľné na 3 noci od 29.7. do 6.8. pre 2 dospelý 1 dieťa (3 r.). Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň. V tomto termíne máme voľné už len jednospálňové apartmány. Pre dieťatko je možnosť poskytnutia detskej postieľky zdarma a v prípade záujmu dokúpenia polpenzie v cene 15 Eur/noc. Jednorázový príplatok za apartmán je 40 Eur/3 noci.
S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná

Helena

Dobrý Deň
Chcela by som sa spýtať prečítala som si ,že na večere je určený : dress code ?

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň. Áno v čase večerí od 17:30 do 21:30 je stanovený dress code. S pozdravom Team Hotela FIS****Jasná

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore