Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rumunsko – Tajuplná Drakulova Transylvánia! Bez príplatkov za nástupné miesta!

4,7 / 5 CK Agama Rumunsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Dana

Dobrý večer, treba mi do Rumunska pas alebo mi stačí občiansky preukaz? Ďakujem.

CK Agama

Dobry den, staci platny OP ak mate obcianstvo z EU. Pekny vecer.

Matúš

Dobrý deň, Mal by som záujem o zájazd… A keď si ho rezervujem môžem ho aj bezplatne zrušiť?

CK Agama

Dobry den, po uplatneni voucherov v CK sa riadi storno podla nasich VOP. Nekupujte si vsak zajazd, ked ho planuteje zrusit. Pekny den.

Vlado

Ako to je 5dni a 2 noci. Nechápem

CK Agama

Dobry den, prvu noc spite v buse pocas cesty tam, dve noci spite na hoteli a stvrtu noc v buse cestou spat domov. Pekny den.

Nikola Soukupová

Zdravím,
dokedy je potrebné si zakúpiť zájazd , ked mám záujem o oktobrový termín ??
Zatial som sama a hladám parťáka..
Dakujem

CK Agama

Dobry den, dokedy sa nevypreda. O aktualnej obsadenosti sa informujte radsej telefonicky alebo mailom.
Pekny den.

Ева Шварц

Dobry den a tento zajazd nebudete mat pre jednu osobu a datum od 24 .9. do 30.9.?alebo iny na tento datum? vdaka

CK Agama

Dobry den,

My v tento termin zajazd do Rumunska nemame. Mame 13.9. – 17.9. V tento termin budeme mat zajazd do Budapesti a B. Stiavnice. Oba 30.9. Alebo na Plitvicke jazera 22.9.-14.9. Pekny den.

muro

Bude tam aj drakula???

CK Agama

Dobry den, ziveho Drakulu bohuzial nestretnete. Pekny vecer

Ludmila

Dobry den, nebudu aj ine terminy?

CK Agama

Dobry den, bude novy termin v oktobri. Ale ten este nie je v predaji. Pekny den.

Milena Šulíková

Dobry den prajem,
nastupne miesta su uvedene, no zaujimaju ma casy odchodov z tychto miest.
Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, časy odchodov dáme presne vedieť týždeň pred zájazdom, prispôsobujeme ich aktuálnym podmienkam. Predbežne 20:20 Nitra, 22:00 Bratislava. Pekný deň.

Jana

Dobrý den,kde v Bratislave bude nastupne miesto,treba si zobrat so sebou ich menu,alebo stacia eura? Dakujam

CK Agama

Dobry den, Bajkalska ulica, parkovisko medzi 3 vezami a Hant arenou. Na Slovensku sa velmi neda zohnat rumunska mena takze sa zamienaju peniaze Tam. Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore