Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Bellylatinofit, kalanetika alebo jóga. Aj výhodné permanentky!

4,3 / 5 SAHRA - Dance & Relax Studio Bratislava - Ružinov (mapa) 140 predajov 31 zostáva

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Mirka

Dobry den,dakujem za odpoved. Avsak nikde v podmienkach uplatnenia som nenasla informaciu dokedy je potrebne uplatnit posledny vstup. Mam to chapat tak ze je to neobmedzene? T. j. ak prvy vstup uplatnim do 31.7. tak ostatne mozem aj o polroka,o rok? Dakujem za odpoved.

Sahra

Srdečne zdravíme Mirka, permanentka je platná do 31.7.2016, to znamená že všetky vstupy treba vyčerpať do 31.7.2016. Môžte absolvovať všetky 3 cvičenia jogu, kalanetiku aj bellylatinofit.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Mirka

Oprava: voucher je nutné zameniť za permanentku do 31.7.2016 a platnosť permanentky je do 31.12,2016.

S pozdravom,

Mirka

Dobrý deň, ak si zakúpim permantentku je nutné využiť všetkých 10 vstupov do 31.7.2016 alebo stačí uskutočniť iba prvý vstup? Dokedy je potrebné využiť všetkých 10 vstupov? A ak si zakúpim permanentku môžem chodiť iba na jedno civčenie alebo môžem ísť raz napríklad na jogu a raz na kalanetiku? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Mirka

Všetky informácie sú uvedené v podmienkach uplatnenia. Do 31.7 je nutné zameniť voucher za parmanentku. Cvičenia môžete kombinovať.

S pozdravom,

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.