Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Potulky pobaltskými krajinami a objavovanie Fínska

4,1/5 STARTRIP s. r. o. Trakai, Vilnius, Litva, Šiauliai, Riga, Tallin, Helsinki Estónsko, Fínsko, Litva, Lotyšsko 62 zákazníkov 11 zostáva

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Hodnotenie podniku STARTRIP s. r. o.

4,1/5 (2 699 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Peter

Pekné mestá, je sa na čo pozerať. Hlavne Riga a Tallin. Ale aj Helsinky, Vilnius a Trakai boli nádherné. Je to časovo dosť náročné, ale stojí to za to. Aj organizačne to bolo zvládnuté. Sem-tam sme sa od skupiny odtrhli kvôli WC, potom sme došli na miesto stretnutia. Trhovisko v Rige, tam potrebujete vela vreckového, aby ste si mohli kúpiť syry, výborné pečivko, jantárové vecičky pre ženy… a pod. Obrovské hangáre na trhovisku, mňamky… reštaurácie – dá sa v nich celkom fajn najesť;

Kalkulácia nákladov – nič nebolo zdokladované (vstupenky, ktoré patria tomu, kto si za ne zaplatil), len ústne iba oznámenie, koľko čo asi stálo, nevyužitie zliav napr. pre seniorov, kalkulácia akéhosi všimného €, ta(tu 1m 1€…). Na to nie som zvyknutý. Neférovééé… Na iných poznávačkách bolo oznámené každý deň, čo koľko stálo, čo bolo drahšie a čo lacnejšie. Ešte nám aj vrátili… Myslím si , že to bol úmysel, pri 57 účastníkoch zájazdu, je to dobrý biznis. V pokynoch stálo, že trajekt stojí 46€ a odpoveďou bolo, že aktuálne ceny neovplyvnia, aktuálna cena je 59€, avšak pri celkovej kalkulácii v rýchlosti bolo prečítané že trajekt stál 60€.

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s. r. o. Pred mesiacom

Dobrý deň, žiaľ neviem koho osloviť, keďže ste sa nepodpísali. Pre CK ani pre sprievodcu nie sú vstupenky žiadny "dobrý biznis " ako uvádzate. My z cien vstupov nemáme absolútne nič okrem množstva práce s vytváraním rezervácií a uhrádzaním depozitov z našich financií a našimi kreditnými kartami ešte predtým ako si vstup uhradíte Vy klienti. Samozrejme to robíme bez akejkoľvek odmeny, nakoľko je pre nás veľmi dôležité aby klienti sa do pamiatok dostali a pokiaľ je to možné nestáli v dlhých radoch - hlavne v najvyššej sezóne. Je to plná platba prevádzkovateľovi múzea či lodnej spoločnosti. Pri skupinách je to rôznorodé aké zľavy sa dajú v ktorej pamiatke uplatniť. Pokiaľ bolo možné uplatniť skupinovú či seniorskú zľavu sprievodkyňa ju uplatňovala. V niektorých múzeách či štátoch sú zľavy aplikovateľné len na domácich návštevníkov. Pri vstupe skupiny sa uplatňujú poplatky aj za vytvorenie rezervácie a "dovolenie " v danom čase vstúpiť hromadne do pamiatky. Cena trajektu je vždy rozdielna. Plne závisí od spoločnosti, času kedy idete, veľkosti skupiny ktorá ide ( nemôže sa skupina rozdeliť a ísť rozdielnymi loďami ) a tiež a to hlavne sezóny. Podotýkam že ste na zájazde boli počas hlavnej sezóny na prelome júla a augusta. Osobne ma Mrzí že ste si dovolili takto poukázať neprávom na sprievodkyňu či CK. Urobili sme pre Vás maximum, klienti boli spokojní ako vidíte aj z hodnotenia Vášho aj iných klientov ktorí absolvovali zájazd. Cena zájazdu ktorú ste uhradili je veľmi výhodnou cenou v porovnaní s konkurenčnými ponukami a kvalita poskytnutých služieb na veľmi vysokej úrovni. Pokiaľ ste pociťovali nespokojnosť, nebol žiadny problém pre nás, aby ste sa pri zakupovaní vstupov nezúčastňovali so skupinou, ale tak ako všetci iní návštevníci sa postavili do radu na pokladňu a zakúpili si individuálne vstupenku. Potom by ste mohli právom poukazovať na naše služby a verím že by ste nepristúpili ku takejto kritike a osočovaniu, ale práve tam by ste zistili prínos CK a sprievodcu
Ing. Andrea Pavlovičová - konateľ CK

7. 8. 2019
Viera

Vynikajúca organizácia a úžasné podanie histórie a a dejinných súvislostí zo strany sprievodkyne Jitky, všetko bolo naplánované načas, bez prestojov, veľa sme videli a počuli.

24. 4. 2019
Maria

Nádherne miesta, ktoré odporúčam navštíviť.

Najhoršia organizácia zájazdu, akú som kedy zažila a to som absolvovala viacej zájazdov.

2. 12. 2018
Anonym

Krásne krajiny, veľmi dobrý výklad sprievodkyne, milí šoféri, ktorí nám spríjemňovali cestu a postarali sa o bezpečný presun.

Negatívom bola zlá organizácia, neskorá cesta trajektom z Helsink a následný presun z Tallinnu o 23:30 na ubytovanie na okraj Rigy 300km. Posledný hotel v Rige nebol ten, ktorý bol uvedený v pokynoch a ani nezodpovedal kvalite 2–3 hviezdičiek. Autobus bol tiež na zváženie pri vyše 3500km trase. Vzhľadom na cenu je zájazd dobrý, bolo by však lepšie, keby sa CK zamyslela a snažila sa na pochybeniach zapracovať, pridala deň navyše, príp. mierne zvýšila cenu zájazdu a skvalitnila služby, myslím, že spokojnosť by potom bola na oboch stranách oveľa väčšia.

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s. r. o. Pred rokom

Dobrý deň ďakujeme za Vaše hodnotenie. Žiaľ nie je v možnostiach CK stanovovať časy trajektov. Musíme sa prispôsobiť času ktorý majú, inak sa do a z Helsínk nedostaneme. Ubytovanie v Rige bolo zabezpečené v hoteli 3*. Nerozumiem čo Vám nevyhovovalo na autobuse. Jednalo sa o značku SETRA čo je top medzi značkami autobusov. Autobus je v plnej výbave - klimatizovaný, polohovateľné sedačky, DVD, miktorfon a pod.. rok výroby 2011.

28. 8. 2018
Rastislav

jednoducha organizacia zajazdu a programu… byvalo sa v mestach a nie mimo

myslim si, ze hlavny nedostatok bola v navsteve Helsing, ktora mohla byt kratsia (zle naplanovanie jazd trajektu) aby bol prichod do Rigi skor a nie v rannajsich hodinach
druhy nedostatok bol nekvalitny autobus (sedadla nepohdlne a mali problem s klimou)

28. 8. 2018
Mária

Mestá boli krásne

Organizácia, žiaden čas na obzretie miest, stále sme boli len v autobuse, ktorý bol tiež biedny.

27. 8. 2018
Adam

Krasa pobaltskych miest a Helsink. Vyplati sa pozriet, ale bez cestovky

Nezvladnuta organizacia zo strany cestovnej kancelarie. Zle rozvrhnuty cas pricom vo vylete je aj Talin, z toho sme nic nevideli. Sprievodca nad prehnal castou talina za 45 minut po 4 hodinovej ceste a s5 do autobusu a do hotela kde nebola ani moznost najest sa… celkovo cely vylet bol v celku unahanany okrem Helsink kde sme nezmyselne sli trajektom hned rano z Talinu a navecer naspet rovno do autobusu a do Rigy… takze vo vouchery sa pise o Taline, poprosim neschopnu cestovku o navratenie 1/4 ceny voucheru kedze sme ju nemali !

8. 5. 2018
Romi

Zájazd bol skvelý, sprievodkyňa ešte lepšia, navštívili sme toho veľa za krátky čas, páčilo sa nám všade..Máme kopu nových zážitkov

Nepáčilo sa mi, že na obhliadju Tallinu nám z dôvodu presunu zostala len hodina a pol. Ďaľšia vec, boli dané hlavné nástupné miesta zadarmo v prípade 10 ľudí a viac a príplatky za nástupné miesta navyše 20€. Cestovná kancelária nás ''milo'' prekvapila v posledný deň nezmyselnými nedoplatkami za nástupné miesta aj keď bolo 10 a viac ľudí aby na nás zarobili ..

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s. r. o. Pred 2 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás Vaše hodnotenie. Píšete že sa Vám na zájazde páčilo a boli ste spokojný a pridelíte 3*? Ohľadne nástupných miest. Máme stanovenú trasu zájazdu a je uvedené aká je cena za každé nástupné miesto. Z našej strany sa nejednalo o žiadne nemilé prekvapenia, ale touto informáciou ste disponovali od začiatku zájazdu. Je uvedená vždy pri každej našej ponuke. Nástupné miesto Žilina je bez príplatku, Nástupné miesto Bratislava s príplatkom 20 EUR / osoba. Medzi Žilinou a Bratislavou je 480 km v oboch smeroch. Je to cesta ktorou ten autobus prejde a je potrebné to uhradiť. Pokiaľ by sme tento poplatok hradili my, nemáme žiadny dôvod autobus vypravovať z Bratislavy, ale objednali by sme autobus len zo Žiliny. Pokiaľ by ste cestovali zo ŽIliny príplatok 20 EUR by ste neplatili, no za presun do a zo Žiliny by ste zaplatili oveľa viac.

15. 7. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.