Romantický wellness pobyt v kúpeľnom mestečku Baden

372,00 € od 239,00 Vybrať variant
4,4/5 Hotel Schloss Weikersdorf Residenz & Spa (kontakt) Viedeň - Rakúsko (mapa) 80 zákazníkov

Hodnotenie podniku Hotel Schloss Weikersdorf Residenz & Spa

4,4/5 (17 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Andrea

Pekne prostredie, prijemne ubytovanie a vyborne ranajky. Baden je krasne mesto

Spa je take mensie, vzhladom na velkost hotela ma jednu finsku, jednu parnu saunu a mensi bazen. Kazdopadne pekne a ciste!😊

24. 9. 2019
Anonym

Kvalitné služby, ochota personálu

Xx

23. 9. 2019
Elena

Vynikajúca kuchyňa, krásne a tiché prostredie, príjemný personál.

Totálne zlyhanie manažmentu – prvú noc sme boli ubytovaní v izbe nižšej kategórie ako sme mali zaplatené a nik nás na to neupozornil. Na to, že sme v nesprávnej izbe sme prišli len náhodou, keď sme požadovali balkón. Na presťahovanie do inej izby sme museli 3 hodiny čakať. Chápeme, že sa v hoteli konala svadba, ale nedostali sme to, za čo sme zaplatili a nebola nám ponúknutá žiadna kompenzácia.
Tretí večer bola v hoteli rodinná akcia a na večeru sme museli čakať až do 21.30…napriek veľkej snahe priameho personálu (obsluha a recepcia) nám to veľmi pokazilo dojem z hotela…chápeme, že hromadné akcie sú pre hotel lepší biznis ako samostatne ubytovaní hostia, avšak situácia dala vyriešiť inak…napríklad donáškou večere na izbu, prípadne predjedlom na izbu s ospravedlnením meškania večere…na vzniknutú situáciu sme taktiež prišli náhodou v reštaurácii, keď nám bolo oznámené, že večera bude až o 20.00, potom ju posunuli na 20.30, potom na 21.00 a nakoniec nám bola vydaná až o 21.30…keď človek nedostane to, za čo si zaplatí, už sa tam nevráti…a to je aj náš prípad.

14. 9. 2019
Karol

Pekné kúpeľne mestečko, množstvo záhrad plné ruží, kaviarní, pekný hotel, moderné izby, veľmi čisto, výborná strava, wellness.

Obmedzené možnosti parkovania. Pokiaľ sa vám nepodarí zaparkovať na hotelovom parkovisku, môžete už len na ulici, alebo garážové státie 10 eur na noc.

26. 8. 2019
Lucia

Skvela poloha, pekna izba a vyborne ranajky.

Prrsonal pri veceri nestihal, dlho sme cakali.

11. 8. 2019
branislav

cistota, okolie

kuchyna – vecera vo forme menu, no nie prave najchutnejsia

4. 8. 2019
Ján
26. 6. 2019
Zuzana

Hotel v krásnom prostredí, izba pekne prerobená, hoci dosť mala. Rosarium a mesto stoja za návštevu. Určite sa tam vrátime.

Chodby hotela neosobne, na 4* by som čakala o niečo viac. Obsluha na večeri to nezvládla, na 2 chody + dezert sme čakali viac než 1,5 hod. Zabudla som si po odchode nabijacku v izbe. Na moje viaceré mailové dotazy hotel absolútne nereagoval.

15. 6. 2019
Simonasibu

Všetko, prostredie, izba, wellnes, príjemný personál, bohaté raňajky, aj večera, krásne okolie

Nedostali sme papuče 😉

13. 5. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
372,00 €
od 239,00