Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Super víkend na Slnečných jazerách: chata až pre 12 ľudí so súkromným vstupom do jazera

5,0 / 5 Chata Slnečné jazerá - Senec juh Bratislava (mapa)

Prehľad ponuky Online rezerváciaVoucher bez termínu

Súkromný vstup do jazera
Nová vonkajšia sauna
Platnosť aj na Silvester
12 osôb • 3 až 15 dní (2 až 14 nocí)

Termín

V období do 31. 5. 2021 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

Ubytovanie

 • až pre 12 osôb
 • rozdelenie lôžok 4 samostatné izby:
  • 2× izba s dvoma manželskými posteľami
  • 2× izba s jednou manželskou posteľou
 • súkromný vstup do jazera
 • TV, jedálenský stôl, chladnička, elektrický sporák, poháre a taniere
 • toaleta, kúpeľňa so sprchovým kútom
 • skrine
 • K dispozícii je aj nová vonkajšia sauna

Ostatné služby

Parkovanie zadarmo

Obmedzenie

 • Voucher nie je možné využiť v období od 1.4.2021 do 6.4.2021 
 • Otvorené vouchery: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel.č.: +421 905 304 551 alebo mailom bernathpalo@gmail.com
  • pri rezervácii je potrebné uviesť kód Voucheru
 • Online termíny: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  • Recepciu treba zároveň vopred informovať, pokiaľ sa na pobyt chystáte so svojim domácim miláčikom.
 • Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám bude vystavený doklad o zaplatení a absolvovaní pobytu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (mená ubytovaných osôb, termín pobytu a suma). V prípade záujmu o vystavenie dokladu, zvoľte túto možnosť v košíku pri vytváraní objednávky. Doklad bude automaticky vygenerovaný a elektronicky zaslaný Zľavomatom po ukončení vášho pobytu alebo si doklad následne stiahnete z vášho zákazníckeho účtu. 
  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • Ubytovanie je možné až pre 12 osôb.
 • Miestny poplatok: 1 € / osoba / noc (hradí sa na mieste)
 • Domáce zviera zadarmo (môže byť jedine von v okolí chaty, do vnútra chaty nie)
 • Parkovanie zadarmo

Online termíny a otvorené vouchery:

Najneskôr 48 hodín pred nástupom na pobyt je možné rezerváciu online termínu ako aj rezerváciu z otvoreného vouchera po dohode s ubytovacím zariadením zmeniť na iný termín, alebo je možné voucher vymeniť za tzv. otvorený voucher bez termínu, prípadne je voucher možné vymeniť za kredity na nákup služieb v ubytovacom zariadení, v ktorom ste mali vytvorenú rezerváciu.
Aktuálnu platnosť voucheru vidíte vo svojom účte - Moje nákupy, prípadne si ju skontrolujete vo vyhľadávači zadaním kódu voucheru. Pri nedodržaní 48-hodinovej lehoty pred nástupom na pobyt, príp. v prípade nedostavenia sa na pobyt, voucher prepadá v plnej výške bez nároku na refundáciu. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.
Online termíny - Voucher zakúpený na konkrétny termín pobytu nie je možné refundovať.
Otvorené vouchery - Voucher je možné stornovať v rámci zákonnej 14-dňovej lehoty od zakúpenia.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

900,00 € od 699,00 €
900,00 € od 699,00 €
Ukončené
Súkromný vstup do jazera
Nová vonkajšia sauna
Platnosť aj na Silvester

Uvažujete, kde stráviť perfektný víkend plný oddychu a zábavy? Viac hľadať nemusíte! Priestranná a plne vybavená chata priamo na Slnečných jazerách v Senci je ako stvorená na nezabudnuteľné zážitky s priateľmi pri vode.

Chata sa nachádza priamo pri jazere. Čakajú na vás príjemné prechádzky a pri využití zimných termínov si na vodnej hladine možno aj zakorčuľujete. 

Ubytovanie

Na výbežku známom medzi domácimi ako polostrov Kosa nájdete priestrannú a zrekonštruovanú Chatu Slnečné jazerá, ktorá je vybavená tak, aby vám tu počas pobytu nič nechýbalo. 

Nájdete tu dve poschodia so 4 samostatnými spálňami (2× izba s dvoma manželskými posteľami a 2× izba s jednou manželskou posteľou). Samozrejmosťou je toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom. Hoci Wi-Fi v chate nie je, spoločné večery môžete tráviť zábavou v obývacích častiach s TV, alebo si poseďte na jednej z terás, z ktorých budete mať neopakovateľné výhľady priamo na vodnú hladinu jazera. A čo je najlepšie – priamo k chate patrí súkromný vstup do jazera vyhradený iba pre vás!

Na svoj skvelý víkend sa dopravte pokojne autami – bezpečné a oplotené parkovanie pre 3–4 autá je zabezpečené priamo pri chate.

Stravovanie

Nie nadarmo sa hovorí – najlepšie jedlo je to domáce. Svoje obľúbené dobroty si tak pripravte v plne vybavenej kuchynke, v ktorej nájdete chladničku, elektrický sporák, poháre, príbory a samozrejme jedálenský stôl. Pokiaľ však nemáte zrovna náladu na varenie, neďaleko chaty sa nachádza množstvo podnikov, kde sa môžete do sýtosti najesť.

Voľný čas

Chata je ideálne miesto pre partiu alebo väčšiu rodinu, ktorí hľadajú súkromie, relax ale aj možnosť zábavy. Hlavný areál Slnečných jazier sa nachádza 6 minút pešo a na druhej strane jazera je aquapark Senec, ktorý poteší milovníkov vody a zábavy. V blízkosti tiež nájdete rôzne bary a diskotéky, takže nudiť sa rozhodne nebudete!

Chcete sa vybrať aj o niečo ďalej? V neďalekom Pezinku sa môžete prejsť Zámockým parkom, ktorý vás očarí výskytom vzácnych stromov a kvetov, a za návštevu stojí aj miestny Schaubmarov mlyn,  ktorý je najväčším funkčným potočným mlynom v Európe. 

Viac nápadov na trávenie voľného času nájdete vyššie, v sekcii Tipy na výlet alebo v našom Výletníku.