Objavte Inšpiromat, magazín od Zľavomatu

Zľavomat magazín, ktorý inšpiruje! Náš Inšpiromať bude pravidelne prináša tipy na zážitky, výlety aj novinky vo vašom meste! 

Chceme vám priniesť ešte viac tipov na zážitky a ešte viac informácií, ako na tomto svete vyskúšať úplne všetko – ak nie všetko, tak aspoň väčšinu! Na Inšpiromate budete čítať o tom, ako si spraviť program s rodinou alebo partiou kamošov na výlete, kam sa pozrieť a čo navštíviť. Pravidelne vám budeme prinášať články o travel hackoch, rôzne návody či zaujímavosti z gastronómie! A mamičky s deťmi si tu nájdu celú sekciu iba pre ne. 

Svoje tipy, články a vychytávky vám budú pravidelne prinášať naši testovači, ale šikovní slovenskí blogeri. A priespievať môžete aj vy sami! Všetko, o čom chcete čítať, všetko, o čo sa chcete podeliť nám píšte sem magazin@zlavomat.sk! 

  • P.S. neoneprehliadn aktuálnu možnosť zaujímavej práce, práve hľadáme mamy ambasádorky.
31. marca 2018

Veľvyslankyňa Radosti opäť zasahuje!

Rada vám splní vaše želania a stále rozmýšľa nad tým, ako koho potešiť. Nie, nie je to zlatá rybka, ale naša Veľvyslankyňa Radosti. Telepatia však nepatrí medzi jej super-schopnosti, takže potrebuje vašu pomoc! Poznáte niekoho, komu by ste chceli urobiť radosť, splniť sen, prekvapiť na narodeniny, meniny, alebo len tak? Napíšte nám mail na velvyslanecradosti@zlavomat.sk a možno sa rozhodne priniesť kúsok šťastia práve vám. Vo výnimočných prípadoch vybavíme aj božtek na líčko od nášho Aleša ;) 

15. februára 2018

Nečakaný zvrat počas párty večera plného spoločenkých hier. Zľavomat vás pozýva do kina na film Nočná hra

Zľavomat a CINEMAX vás pozývajú na predpremiéru napínavej komédie režisérskej dvojice John Francis Daley & Jonathan M. Goldstein

Krátky obsah: 

Jason Bateman a Rachel McAdams vo filme stvárnili Maxa a Annie, ktorých pravidelné spoločenské herné večery s ďalšími pármi naberú obrátky vo chvíli, keď Maxov charizmatický brat Brooks zorganizuje párty so záhadnou vraždou, vrátane falošných lupičov a federálnych agentov. Takže keď je Brooks unesený, je to stále ešte súčasť hry … alebo nie?

Hrajú: Rachel McAdams,  Jason Bateman,  Jesse Plemons,  Kyle Chandler,  Billy Magnussen,  Chelsea Peretti,  Kylie Bunbury,  Camille Chen,  Sharon Horgan a ďalší.

Ako sa dostať na Zľavomat predpremiéru filmu Nočná hra?

Prvý krok: stačí, ak od 15.02. do 19.02.2018 na Zľavomate uskutočníte nákup v hodnote nad 10€ (môže byť aj viacero objednávok, ktoré dosiahnu túto hranicu). A potom nám stačí už len zaslať odpoveď na otázku:

Tvorcovia filmu Nočná hra majú na svedomí jeden z nasledovných filmov. Ktorý?

  • Beethoven
  • Maska
  • Šéfovia na zabitie
  • Nočná mora v Elm street

Odpoveď posielajte na sutaz@zlavomat.sk,   vyžrebovaní šťastlivci automaticky vyhrávajú 2 lístky. Do súťaže budú zaradené všetky nákupy od 15.02. do 19.02.2018 a žrebovať budeme zo správnych odpovedí, ktoré splnia všetky podmienky v pondelok 19.02.2018.

Premietanie sa uskutoční v CINEMAX BORY v Bratislave v utorok20.02.2018. o 19:00.

Výhercovia:

anna.hirekovska@,  taurissko44@,  benjamin9889@,  celuova@,  mishka11@,  tanicka369@,  sabinaruckajova@,  martin.ilavsky@,  kikusa44@,  petronela6love6@,  huliakova.k@,  sisss7a@,  miloslav.holub@ 

14. februára 2018

Valentínske tortobranie

Práve v tento deň cítime u nás v Zľavomate veľa lásky a chceli sme nejakú poslať aj vám. Mnohí ste si možno všimli, že sme mali súťaž o 3 chutné torty z mascarpone. No kto by si nedal?

A ako táto súťaž dopadla? S komentármi akoby sa vrece pretrhlo a takmer vo všetkých ste si spomenuli na svojich milovaných, s ktorými by ste sa o túto pochúťku podelili. Preto sme veľmi šťastní, že sme inšpirovali toľko lásky. Tu sú naši výhercovia:

Krásna kvetinárka Olga, ktorá dnes celý deň pracuje na nádherných kyticiach, aby mali vďaka nim krásneho Valentína aj ostatní. Ktovie koľkým žiadostiam o ruku dnes takto dopomôže :)

Mamička Martina, ktorá už o týždeň čaká nový prírastok do rodiny. Momentálne má “mlsné obdobie”, takže jej tortička urobila veľkú radosť.

Študent Patrik podstúpi s tortou ešte cestu domov na východ, kde sa na ňu už veľmi tešia jeho priateľka aj mamina. My vám už len želáme dobrú chuť :)

Ak ste sa zapojili do našej súťaže a nevyhrali ste, nezúfajte. Sledujte náš facebook, kde každý týždeň prinášame nové súťaže, vďaka ktorým sa môže šťastie usmiať aj na vás. 

14. februára 2018

Príbeh dvoch mladíkov idúcich si za snom. Zľavomat vás pozýva do kina na film The Disaster Artist

Zľavomat a CINEMAX vás pozývajú na predpremiéru dobrodružného filmu o skutočnom príbehu režiséra Jamesa Franca.

Krátky obsah: 

Snímka rozpráva skutočný príbeh o vzniku filmu The Room (2003) – kultovej klasiky tiež známej ako „Občan Kane zlých filmov.“ The Masterpiece, ktorého réžie aj hlavnej úlohy sa ujal James Franco, je komédiou o dvoch priateľoch, outsideroch, idúcich si za svojím snom. Keď sú však zvyškom sveta odmietnutí, rozhodnú sa natočiť si svoj vlastný film. Film, ktorý je vďaka neúmyselne komickým momentom, nezakončeným príbehovým linkám a zlému herectvu až úžasne príšerný.

Hrajú: James Franco,  Dave Franco,  Seth Rogen,  Josh Hutcherson,  Zac Efron,  Alison Brie,  Ari Graynor,  Jacki Weaver,  Andrew Santino,  Sharon Stone Za ďalší.

Ako sa dostať na Zľavomat predpremiéru filmu The Disaster Artist?

Prvý krok: stačí, ak od 07.02. do 13.02.2018 na Zľavomate uskutočníte nákup v hodnote nad 10€ (môže byť aj viacero objednávok, ktoré dosiahnu túto hranicu). A potom nám stačí už len zaslať odpoveď na otázku:

Film Disaster Artist rozpráva príbeh skutočného filmu z r. 2003. Ktorého?

  • Posledný Samuraj
  • The Room
  • Zlo
  • Návrat do Cold Mountain
  •  

Odpoveď posielajte na sutaz@zlavomat.sk,   vyžrebovaní šťastlivci automaticky vyhrávajú 2 lístky. Do súťaže budú zaradené všetky nákupy od 07.02. do 13.02.2018 a žrebovať budeme zo správnych odpovedí, ktoré splnia všetky podmienky v utorok 13.02.2018.

Premietanie sa uskutoční v CINEMAX BORY v Bratislave v utorok - 14.02.2018. o 19:00.

Vyžrebovaní výhercovia:

tomas.kolovsky18@, patriknovy@,  chalupa.julius@,  geroggor18@,  andrejka_12@,  tutu5@, simon.k@, tadeas.zelny@, str84lf@, kika115@, wandawandic@ 

7. februára 2018