Získajte polročné predplatné časopisu BREAK za svoje nákupy

Máme pre vás predčasný vianočný darček!

 

Ak urobíte v období od 1.10. 2016 - 15.11. 2016 nákupy spolu v celkovej hodnote nad 260 € a napíšete nám na marketing@zlavomat.sk heslo #PotrebujemBreak, tak od nás dostanete predplatné časopisu BREAK na polroka zadarmo! A o ideálny darček pre moderného muža máte postarané :)

6. októbra 2016

Užite si posledné letné dni s kreditmi navyše

Letné večery sa pomaly krátia, slnka ubúda a šatstva čo si obliekame pribúda. Preto sa rýchlo pobaľte a posledné slnečné dni si pri vode vychutnajte. Navyše vás ešte za Vaše nákupy odmeníme.

Ak od utorka 6.9. do nedele 11.9. spravíte nákup nad určitú hodnotu bez použitia kreditov a zaplatíte kartou, v pondelok 12.9. vám pripíšeme kredity so splatnosťou do 18.9. Všetky nákupy v tomto období sa sčítajú. 

Za nákup nad 50 € dostanete 5 € a pri nákupe nad 150 € získate 9 €. Tie napríklad môžete využiť aj na vstup do GINO PARADISE Bešeňová.

5. september 2016

PROJEKT ZĽAVOPÁTRAČ: Ako sme pre vás skryli poklad! #2

Zase sme skrývali a vy ste hľadali! Tentokrát sme sa na "prechádzku" vydali do Sadu Janka Kráľa! Miesto, ktoré stojí za to, aby ste ho preskúmali. Kopec slnka, kopec zelene, kopec pokémonov...

Celý Sad Janka Kráľa sme poctivo preskúmali a našli dokonalé miesto pre náš vzácny poklad. Pravidlá boli jednoduché. Hľadať. :) Nehrabať, nekopať, nešplhať, iba sa poriadne obzerať. Poklad putoval do bútľavého stromu, no stále ho bolo vidieť aj voľným okom.

24 hodín sme darček nechali ukrytý. Súťaž sme spustili v stredu 25.8.2016 a po 24 hodinách pomocou apky pribúdali indície. Okrem dobrodružstva a zábavy ste si pri hľadaní mohli vychutnať aj jedinečné miesto v našom hlavnom meste. Sami sme boli prekvapení, čo všetko sa tam dá vidieť.

Prvá indícia znela: "Zurčiaca fontána myseľ upokojí,kto hľadá poklad nech hľadá v okolí."

A ďalšie indície sme opäť zadať ani nestihli, pretože poklad bol objavený tesne po zverejnení tej prvej! A môžeme odprisahať, že poklad bol tak perfektne skrytý, že sme ho nevedeli nájsť ani my sami. :)

Šťastnému a šikovnému pátračovi Jakubovi srdečne gratulujeme! Poklad, ktorý našiel, mu priniesol výhru 750 kreditov (30 €)! A vy ostatní, ktorí ste poklad nájsť nestihli, nebuďte smutní, už teraz pre vás ďalšie zaujímavé hry a súťaže! :)

25. augusta 2016

Zľavomiáda 2016 - hľadaj, uhádni a vyhraj!

Raz za 4 roky oslavujú všetci športovci svoje výkony. Vy môžete oslavovať s nimi! Zapojte sa do našej súťaže a podľa indície nájdite zľavu a v nej obrázok zašifrovanej športovej disciplíny. Uhádnite, o aký šport ide, pošlite nám ho spolu s Vaším registrovaným emailom a na budúci pondelok môžete i by získať 50 kreditov!

Za minulý týždeň vyhrávajú:

spisakd fongi.pnt.88 peters951 lenka.durinikova patrik.laho medicus mimimaronova katynka1 darina95muntan bagim212 veronika.figova alena.myjavcova pavucik79 apophis82 lukv verca.figova majsterp agbar bcomputers1 z.brokesova maria.gresova evalent40 swan459 slawomirka marek.matysak eva25.peronova darebnik apodhajecky k.benkova valeria.potancokova ivanka.gmitrova cendulova.tamara michal.molec jozef.kubik90 martina.balogova brano1980 milan.porhincak nemetevu artemis303 prasky1991 eva.bie.3 culakova.monika szabo.r runo903 cizmarik peter246timko bea.girl michalpajtinka irenkaslav yuliatko

Gratulujeme víťazom. svoje kredity nájdete na účte :)

vierka.vaclavikova monika.svobodova eva25.peronova marian.mizur marektomas2004 fongi.pnt.88 kika5125 harley.lopez22 tanycka.fresko bobkova.lucia Eliska.karakova tana.mazancova milosss7 valeria.potancokova bubble andrej.compel klara.jasencakova pavucik79 zofyaa radoslav.tupy michalpajtinka laura.stracova janosikovam tatiana.potancokova j.zabcikova martin.maduda94 maculik23  bagim212 taticova.anna jhfairy56 karinn laura.guzikova zuzaK1978 tatic.miro veronika.figova lovasz.peti alicamihal enrico2 azija11 runo903 zuzana.fasanekova peter.sottnik mituchova.maria cicacica963 lorkovm s.grolmusova psina71 evkabie mariakrajciova71 gufrovic.marek

15. augusta 2016

Hľadáme hviezdu Telerána

Ranné vtáča ďalej doskáče. Ak aj vy patríte k ľudom, čo skoro ráno vstávajú a ste fanúšikom relácie Teleráno na Markíze, tak čítajte ďalej! 

Ak spravíte ľubovoľný nákup v hodnote nad 50€ do 15.8. a po nákupe nám pošlete mail na marketing@zlavomat.sk s heslom "Ja som Teleráno", zaradíte sa do žrebovania o účasť v rannom programe Markízy - TELERÁNO. A ktovie, možno vyžrebujeme práve vás 😉

Navštívte televízne štúdia programu Teleráno spolu s Alešom Mlátilíkom, CEO Zľavomatu, ktorého určite poznáte zo Zľavovej polície, v ktorej spolu s moderátorkou Kikou Kövešovou testuje a hodnotí kvalitu a služby hotelov. A možno vám dá Aleš i autogram 😊 

Gratulujeme Jana_Seidlova@  k výhre a k účasti v Teleráne :) Bližšie info a fotky čakajte čoskoro.

9. augusta 2016