Zažite skutočne adrenalínovú zábavu s DIVNÝMI ESCAPE HRAMI! 🔐

Čo sú Divné escape hry? 

V prvom rade je to partia nadšencov, ktorá si vzala do parády koncept obľúbených únikových hier, poriadne kreatívne sa s ním pohrala a do sveta vypustila hneď štvoricu roomiek, ktoré prekvapia svojim spracovaním.

Aké Divné escape hry si môžete vyskúšať: 

  • Divná basa je prvou z nich. Práve v nej si vyskúšate na vlastnej koži, aké je to byť reálne pod zámkom a čo všetko musí človek spraviť pre to, aby sa vyslobodil. Pripravte sa na minimalistické kulisy a jedny z najzapeklitejších úloh, na aké v escape hrách natrafíte. 
  • Divná Bratislava je ďalším unikátom. Dobrodružstvo sa z veľkej miery odohráva pod holým nebom, je plné poučných historických faktov a ukáže vám legendy a uličky Bratislavy tak, ako ste ich nikdy pred tým nevnímali. Na túto veľkolepú akciu si vyhraďte hneď niekoľko hodín!
  • Divný dom je… proste reálny divný dom. Uprostred Petržalky, čo už je samo osebe divné. Táto hra s príchuťou mysterióznosti v sebe zahŕňa hneď dve poschodia plné hlavolamov a núdza nebude veru ani o nečakané zvraty a atmosféru, pri ktorej miestami tuhne krv v žilách. Unikátna je aj v tom, že nekončí, aj keď už skončila. 
  • Divné dúpä je zo všetkých asi tou najklasickejšou roomkou - nie však o nič horšou! Čaká vás klaustrofobická temná miestnosť plná desivých tajomstiev zabalená do príbehu o šialenom temnom čarodejníkovi, ktorý sa do svojej “útulnej” izby môže kedykoľvek vrátiť. Preto hľadajte, lúštite a kombinujte rýchlo!

Prajeme dobrodružnú zábavu! :)

8. marca 2017

SÚŤAŽ o lístky na KINO predpremiéru

V kine to všetko začína. Nové príbehy, nové lásky i závislosť na pukancoch či pikantných nachos. :) Máme pre vás jedinečnú príležitosť, ako sa dostať do kina na film, ktorý zatiaľ ešte nikto nevidel! Exkluzívna KINO predpremiéra filmu "Aj dvaja sú rodina" s úžasnym Omarom Sy v CINEMAX BORY! A VY môžete byť pri tom, máme 60 lístkov!

Zapojte sa do našej súťaže a spojte Zľavomat zážitok s KINO zážitkom. Kliknite si na kampaň Exkluzívna KINO predpremiéra a zakúpte si ktorúkoľvek zľavu z tejto sekcie. Spravte si fotku ako si našu zľavu vychutnávate a čakajte na šťastie. Do súťaže budú zaradené všetky nákupy od 21.2 až do 6.3.2017! 

PODMIENKY SÚŤAŽE:

  • Kúpte si voucher na ktorúkoľvek akciu v kampani Exkluzívna KINO predpremiéra
  • Voucher uplatnite a spravte si fotku, ako si vašu zľavu užívate
  • Fotografiu postnite na Instagram s hashtagmi #ListkyDoKina a #zlavomat alebo ju pošlite na marketing@zlavomat.sk
  • Do súťaže budú zaradené všetky nákupy od 21.2 až do 6.3.2017 (voucher musí byť aj uplatnený)
  • 30 šťastných výhercov (každý vyhráva 2 lístky) vyžrebujeme 7.3.2017.
  • Predpremiéra sa uskutoční 8.3.2017 o 19.00 v CINEMAX Bory

Vychutnajte si KINO zážitok so Zľavomatom!

Gratulujeme výhercom k zisku 2 lístkov na predpremiéru filmu:

niki.zbrasova@ martin.kunik@ stanikova.lenka@ casnicka20@ maria.huskova@

stefanjagersky@ vladimir.deakovsky@ simonettka16@ alex.novkovsky@ adelinka56@

tomas.mikel@ veronikamilianska@ klara.m5@ evusiak@ maros-99@

marian.kovalovsky@ zuzana.rolinska@ javorinsky-peter@ ella.s@ cooplik@

zuz65@ lenkamarekova@ vlad46@ kik.ina@ fabriciova.alzbeta@

maria.cib@ ivetka34@ ales.blatovsky@ 8alzbetka@ eflina@

27. februára 2017

Vek je len číslo! :) 🎂 🎉 🎁

Ale aj čísla sú niekedy dôležité. 

Vyplniť dátum narodenia pri registrácií na našej stránke nemusí byť nikdy na škodu. Okrem toho, že od nás automaticky získate 50 kreditov na nákup akejkoľvek ponuky z našej stránky, si vás môžeme všimnúť rovnako ako našu nič netušiacu zákazníčku pani Helenu, ktorú sme dnes "prepadli" v práci a vyčarili jej úsmev na tvári :)

Potvrdiť si, že pracuje v Národnej banke Slovenska a v deň narodenín sa bude nachádzať v práci, bolo určite jednoduchšie ako prejsť všetkými kontrolami pri vstupe do budovy, no nakoniec mi môj plán vyšiel a tak krátko pred obedom kytica a darček našli svoju narodeninovú majiteľku. 

Pani Helenke praje celý Zľavomat ešte raz všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky, úsmevu na tvári, pracovnej i rodinnej pohody a elánu do všetkého, do čoho sa pustí! :)

   

Tak šup-šup vyplniť dátum narodenia a možno aj vaše narodeniny budú tentokrát iné :)

Evka Joňáková

Veľvyslanec radosti

velvyslanecradosti@zlavomat.sk

27. februára 2017

Súťaž o 1 KG chutných a zdravých balíčkov! 🍓 🍈 🍒

🔘 Ako môžem súťažiť?

Stačí nám do komentárov na Facebook napísať, aká je podľa vás správna odpoveď na otázku:

Koľko kg dobrôt od veľkoobchodu Pohoda sme podľa vás predali od začiatku roka 2017?

Ktoré všetky dobroty od Pohody sem patria? Nájdete ich v našej ponuke na tomto linku.

🔘 O čo hrám? 🍑 🍍

O namixovanie vlastnej výhry! Až 1 kg zdravého a chutného ovocia sušeného mrazom získajú 3 vyžrebovaní víťazi. 

🔘 Kedy a kde sa dozviem, či som vyhral?

Žrebovať budeme zo všetkých vašich tipov 3 výhercov už v piatok  24. 02. 2017 o 16:00, ktorí okrem svojich mien v komentári na Facebooku objavia aj správnu odpoveď a zistia, či sa trafili aspoň približne :)

PS: Pri tejto príležitosti nás aj veľmi poteší, ak nám dáte vedieť pomocou likov a srdiečok na Facebooku, ktoré sušené ovocie je vaše najobľúbenejšie!

20. februára 2017

Balíčky putujúce do Benátok

Sen, ktorý pláva na vode.

Deň zaľúbených máme za sebou, no viacerí z nás si oslavu tohto dňa nechávajú až na víkend.

Výnimkou nie sú ani naši zákazníci, ktorých očaril romantický zájazd do Benátok, kde práve prebieha krásny veľkolepý karneval.

A keďže láska ide cez žalúdok a našich zákazníkov čaká dlhá cesta, pripravila som si pre nich malé prekvapenie v podobe balíčkov s občerstvením a typickými talianskymi frázami, vďaka ktorým určite zabodujú. A pre ešte viac zážitkov som pribalila aj darčekovú kartičku v hodnote 5€ na ďalší nákup na Zľavomate. :)

 

Náhodne vybraných cestujúcich som navštívila v piatok pred polnocou a tak sa 50 balíčkov vydalo na cestu do Talianska. Veríme, že si zákazníci so sebou prinesú iba nezabudnuteľné a krásne spomienky a na budúce sa šťastie usmeje aj na ďalších cestujúcich.

Šťastnú cestu!

Ciao! :)

Evka Joňáková

Veľvyslanec radosti

velvyslanecradosti@zlavomat.sk

18. februára 2017