Upozornenie na nebezpečný výrobok

Spoločnosť Slevomat.cz, s r. o. – organizačná zložka Slovensko na základe informácie, zverejnenej na internetovej stránke Slovenskej obchodnej inšpekcie a v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľov upozorňuje, že na základe overenia výrobkov vykonanými skúškami nižšie uvedený výrobok predstavuje závažné riziko ohrozenia zdravia a je nebezpečný:

Elektrický svietiaci reťazec 200 LED Model: CL-212.

Svietiaci reťazec má izoláciu z tmavozeleného plastu a tvoria ho priesvitné LED diódy svietiace na zeleno. Je zabalený v papierovej škatuli s nápisom WESOLYCH SWIAT, LAMPKI CHOINKOWE 200 LED, CL-212. 

Výrobok z dôvodu nedostatočnej odolnosti krytu prepínača, nedostatočného prierezu vodičov a nedostatočného krytia, môže potenciálne spôsobiť nebezpečenstvo elektrického šoku. 

Výrobok bol predávaný na našej stránke spoločnosťou Kosiny invest s.r.o., so sídlom na Nábreží Oravskej Priehrady 1158 v Námestove v čase od 16. októbra 2017 do 23. novembra 2017. 

Zároveň po došetrení ďalších potenciálne nebezpečných výrobkov od vyššie spomínaného predajcu boli vyhodnotené aj nasledovné produkty, predávané v tej istej ponuke, ako nebezpečné výrobky:

 • Vianočné lampičky 100 LED, typ/model: CL-111 
 • Vianočné lampičky 200 LED, typ/model CL-211 
 • Vianočné lampičky 100 LED, typ/model CL-118 
 • Vianočné lampičky 200 LED, typ/model CL-218 
 • Vianočné lampičky 100 LED, typ/model CL-113 
 • Vianočné lampičky 200 LED, typ/model CL-213 
 • Vianočné lampičky 200 LED, typ/model CL-214 
 • Vianočné lampičky 100 LED, typ/model CL-114 
 • Vianočné lampičky 100 LED, typ/model CL-112 

Zákazníci, ktorí si vyššie spomínaný výrobok zakúpili, majú právo na vrátenie kúpnej ceny. Slovenská obchodná inšpekcia odporúča spotrebiteľom, ktorí si zakúpili tento výrobok, aby ho vo vlastnom záujme prestali používať. 

13. decembra 2017

Piatková kreditová akcia

Nakúpte dnes 8.12.2017 čokoľvek nad 20 € a vrátime vám spať 4 € na ďalší nákup!

Akcia platí iba do dnešnej polnoci. Hodnota vašich piatkových objednávok sa spočíta, a ak dosiahne minimálne 20 €, tak vám pripočítame na vaše konto 4 € v kreditoch. Nezáleží ani na tom či časť objednávky alebo aj celú zaplatíte kreditmi, stále sa počíta. Do objednávky sa nezapočítava doprava.

Platnosť kreditov bude až do konca roka 2017. Kredity budú pripísané na váš účet v pondelok 11.12.2017. V prípade platby bankovým prevodom, to môže byť neskor.

 Pozrite si celú ponuku zážitkov

Často kladené otázky:

1. Zakúpila som si 20 € poukaz na Zľavomat, dostanem spať 4 € aj ja?

Áno, kredity budú pripísané.

2. Dala som platbu prevodom a pravdepodobne prejde až po víkende. Získam kredity tiež?

Samozrejme, s platbami prevodom počítame. O kredity neprídete, budú vám pripísané neskôr, keď platba prejde.

3. Keď urobím z jedného účty 3 platby nad 20 €, získam trikrát 4 € v kreditoch?

Nie, iba raz. Vaše objednávky sa spočítavajú a kredity získate iba raz za prekročenie 20 € nákupu.

4. Budú kredity po pripísaní obmedzené na niektorú kategóriu?

Nie, kredity budete môcť využiť neobmedzene na celú našu ponuku.

5. Kúpila som tovar za 18 € a k tomu dopravu za 3 €, spolu som tak nakúpila za 21 €. Získam kredity aj ja?

Nie, dnešné objednávky musia prekročiť 20 € hodnotu v rámci kupovaného tovaru, služby alebo zážitku bez dopravy, čo v tomto prípade nebolo splnené. Môžete však kúpiť ešte niečo aspoň za 2 € a kredity už získate.

7. decembra 2017

Milý Mikuláš, neobíď že nás!

Dnes je 6. december! Poslúchali ste? Ak áno, kliknite sem a vyzdvihnite si svoju odmenu. A ak nie, ospravedlňte sa všetkým, ktorých sa vaše zlé správanie dotklo a odmenu si vyzdvihnite až potom. 

Stiahnite deťom maľovanky a hlavolamy

A ako spraviť perfektného Mikuláša vašim deťom? Vytlačte im sviatočnú maľovanku! K farbeniu a lúšteniu hlavolamom sa perfektne hodí teplé kakao i objatie. Šťastného Mikuláša! 

Prinášame vám špeciálne mini vydanie detských mikulášskych maľovaniek a hlavolamov zadarmo na vytlačenie. Maľovanky i hlavolamy pre deti si stiahnete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Stiahnite deťom maľovanky a hlavolamy

5. decembra 2017

Zľavomat vianočný odkazovač 🎄

Vianočné veľké gesto. Zľavomat vianočný odkazovač je už konečne v prevádzke! Odkaz, ktorý uvidia státisíce ľudí! Ale hlavne tí, komu ho venujete. Chcete cez nás odkázať Ježiškovi, že už nie ste vegetarián a pod stromček chcete poriadny steak? Chcete jej povedať, že ju milujete viac než vianočný punč? Chcete sa poďakovať susedovi, že vám vyhodil poistky? Potrebujete svoje vianočné prianie povedať celému svetu? Len smelo do toho! Čokoľvek chcete povedať, povedzte to s nami!

„Ďakujem Ti Pišta, že si mi odpísal na mail. Z celého srdca!“ Mariš 

Každú adventnú nedeľu!

Tie najzaujímavejšie, najvtipnejšie i najmilšie odkazy zverejníme u nás na stránke, a to KAŽDÚ adventnú nedeľu. Každý zverejnený odkaz bude odmenený vianočnými kreditmi! Neprestávajte nás sledovať!

„Iba som Ti chcel povedať Simi, že to avokádo som zjedol ja.“ Filip

Ako napísať vianočný odkaz?

Svoj vianočný odkaz napíšte na sutaz@zlavomat.sk s predmetom ODKAZOVAC. Pre každú adventnú nedeľu ich zopár vyberieme a zverejníme na našej stránke! Hlavne nezabudnite na venovanie (pre koho je odkaz určený) a podpísanie sa svojím krstným menom (alebo vašou autentickou prezývkou). Hlavne, aby ten, komu tie milé slová venujete, vedel, že je to od vás. :)

„Milá mamka, milý ocko, na Vianoce si prosím porsche. Ďakujem.“ Skromný Peter

21. novembra 2017

Vianočné pátranie! 👀 Vyhrajte kredity!

Jasper stráca veci, my ich hľadáme! A potrebujeme pri tom vašu pomoc! Pátrajte s nami. Na konci sa vyhrávajú kredity! :) Začíname v pondelok! 

Každý týždeň (až do veľkého dňa D – pre tých vzadu, hovoríme o Vianociach) pre vás pripravíme novú pátraciu hru! Podľa jednoduchých indícií budete na stránke hľadať to, čo Jasper stratil. A keď to všetko nájdete, stačí to poslať na STRATY a NÁLEZY Zľavomat známe aj pod adresou sutaz@zlavomat.sk. A súťažíte o skvelé ceny!

PODMIENKY SÚŤAŽE

 • Každý pondelok hľadáte 5 vecí, ktoré Jasper stratil na základe indícii zverejnených v tomto blogu.
 • Keď ich nájdete, pošlite ich na adresu sutaz@zlavomat.sk
 • V každej pátračke hráte o 150 kreditov!
 • Vyhráva každý 50. v poradí!
 • Výhercu sa dozviete vždy v nasledujúci pondelok!

Zachráňte s nami Vianoce!

Víťazi tretej pátračky

Víťazmi tretej pátračky a 150 kreditov od nás získavajú: zdenoil@,  petttersand@, barbora.dzupinova@,  adapetrovic@,  anicka.ticha@, taticova.anna@, lukacoval@, ludmila.chvojkova@, brano.borsuk@, mabalog@, magacova@,

Indície pre štvrtú pátračku

Zbalí, pobalí i vybalí. Jasper sa rozhodol pobaliť všetky vianočné darčeky… do novinového papiera. Pomôžte mu nájsť všetko, čo potrebuje na kreatívnejšie zabalenie všetkých darčekov!

1. Darčeky začal svedomito baliť už na svojej zimnej dovolenke na Pohroní, kde si liečil najmä svoj stuhnutý chrbát. Mohol si vyliečiť aj pamäť, lebo tam zabudol nožnice.
2.  Každý správny darček musí mať peknú mašľu! Jasper však – ako inak – doma žiadnu nemá. Rýchlo do obchodu, kým ho zavrú! Voucher na jazdu v jednom z najrýchlejších áut sveta tak spojil príjemné s naliehavým.
3.  Aspoň že tie lepiace pásky si pekne svedomito naukladal nastrihané na zemi vedľa darčekov, ktoré balil. Keď sa však vrátil z obchodu, zmizli! Ale kam? Veď nemá psa ani upratovačku, o domácnosť sa mu stará len robo-pomocník!
4.  Čo ešte chýba? Pekná farebná stužka! Tie však bude musieť hľadať v garáži na dne svojho nafukovacieho člna – naposledy si totiž nimi sťahovala vlasy jeho frajerka, aby jej nenamokli, keď splavovali našu najdlhšiu rieku.
5. Možno sa pýtate, odkiaľ zobral krabice. Vyriešil to šikovne – použil tie, v ktorých mu došli zabalené jeho fotoknihy! 

16. novembra 2017