Čas na plnenie vašich novoročných prianí! :)

#1 Darček pre mamičku k narodeninám.

Verím, že do nového roka ste vykročili tou správnou nohou a všetky predsavzatia, ktoré ste si dali, zatiaľ plníte aspoň na 99%. :) V prípade, že nie, stále je dosť času na nový začiatok! 

Ďakujem za všetky novoročné priania pre vás a vašich blízkych, s ktorými ste sa so mnou podelili. Verím, že ich ako váš veľvyslanec radosti počas roka splním čo najviac. :) 

A keďže skutky sú dôležitejšie ako slová, plnenie vašich novoročných prianí začína. 

Včera mala naša zákazníčka pani Mária svoje 63-tie narodeniny aj vďaka Zľavomatu ešte krajšie. Nestalo by sa tak však bez jej dcéry Maťky, ktorá mi počas vianočných sviatkov napísala a dala tip na obľúbenú ovocnú kyticu, ktorou sme oslávenkyni vyčarovali úsmev na tvári.

A hoci o tomto prekvapení pani Mária až do posledného momentu nevedela, veľmi milo ma privítala, pohostila a dokonca súhlasila aj s pamätnou fotkou, na ktorej vyzerá veľmi dobre. Veď, uznajte sami. :) 

Chcete aj vy potešiť svojich blízkych a máte k tomu ideálnu príležitosť? Neváhajte ma kontaktovať. 

Evka Joňáková

Veľvyslanec radosti
velvyslanecradosti@zlavomat.sk

4. januára 2017

Ďakujeme za krásny rok 2016 a tešíme sa na množstvo zážitkov v roku 2017

Milí zákazníci a fanúšikovia, ďakujeme!

Ďakujeme vám všetkým za priazeň, nákupy, komentáre, hodnotenia, zapájanie sa do hier, pochvaly aj pripomienky. Rok 2016 nás naozaj bavil a podľa videa, bavil aj vás. Pozrite sa, aký bol náš spoločný rok 2016 so Zľavomatom:

Ani v novom roku nezabudnite sledovať náš Youtube kanál či novú Facebook stránku Zlavomat LIVE.

2. januára 2017

Čo robí veľvyslanec radosti v Zľavomate?

V Zľavomate máme na prvom mieste spokojnosť zákazníkov. A keďže kvalita je u nás prvoradá a má dávno vyhraté nad kvantitou, každý deň hľadáme príležitosti, ako vás potešiť a spríjemniť vám deň.

A preto vznikla nová pozícia. Veľvyslanec radosti ... alebo šťastia :) A to som ja!

Volám sa Evka a v mojom dni nesmie chýbať úsmev, šálka kávy (aspoň 3) a odhodlanie potešiť niekoho z vás.

V celej datábáze Zľavomatu je veľa zákazníkov, ktorí môžu mať zo všedného dňa, deň výnimočný. Stačí, ak sa na nich usmeje šťastie a stanú sa "obeťou" mojej tvorivosti, pátrania a často aj vašej aktivity.

Ak však existuje niečo, čím by som vám alebo vašim blízkym urobila radosť, neváhajte mi svoj tip poslať na e-mailovú adresu velvyslanecradosti@zlavomat.sk. Nikdy neviete, či práve vám nenapíšem radostnú správu :) Potešiť vás môžem hocikedy. Pri oslave narodenín, menín, rôznych jubileí či len tak, pre krajší deň. :)

A keďže sa blíži nový rok a všetci už určite majú naplánované novoročné predsavzatia, aj veľvyslanec radosti si chce nejaké naplánovať :)

A preto mi môžete pomôcť. Zanechajte odkaz v komentároch a napíšte koho a ako by ste chceli v novom roku potešiť, no najmä pri akej príležitosti. Ak to chcete urobiť tajne, určite sa ozvite na uvedený email.

Už teraz sa teším na všetky tipy, ale hlavne na plnenie vašich novoročných prianí.

Prajem krásne zakončenie starého roka a do toho nového vykročte tou správnou nohou!

Evka Joňáková

Veľvyslanec radosti
velvyslanecradosti@zlavomat.sk

28. decembra 2016

Zľavomat prekvapenia

Pred Vianocami sme sa v Zľavomate rozhodli, že by sme chceli urobiť radosť zopár náhodne vybraným fanúšikom. A podarilo sa. A hneď dvakrát :)

Najskôr usmievavá sestrička zo Želiezoviec. Páčilo sa nám, ako zaregovala na našu ponuku, a tak voľba padla na ňu. Podarilo sa nám zistiť, kde pracuje, aj kedy má zmenu. Tak už nič nebránilo tomu, aby sme sa vydali na cestu a darovali jej pobyt, ktorý jej doslova patrí.

A na druhý prekvapivý výjazd za nič netušiacimi fanúšičkami sme zobrali aj samotného Aleša, keď už ho dámy majú tak rady :)

 

Krásne, pokojné a štedré Vianoce všetkým :)

 

Viac našich prekvapení, súťaží, či testovačiek nájdete na našom Youtube kanáli či Facebook stránke Zlavomat LIVE.

23. decembra 2016

Zoznámte sa s Jasperom, našim novým videomágom

Už to bude pomaly skoro aj 1000 dní, čo nám po Slovensku (a po firme) nebehá naša Zuzka Testovačka. Pamätáte si ju? Chýba vám? Nám áno. Every single day.

Ale je čas posunúť sa ďalej. A tak sme sa rozhodli, že znovu potrebujeme človeka, ktorý dá Zľavomatu tvár, ktorý inšpirácie privedie k životu, aby ste si aj vy mohli pozrieť, ako sa život vie zmeniť na jedno obrovské dobrodružstvo a ako sa pracuje vo firme, kde sa rodia tie najzaujímavejšie tipy na zážitky!

A už ho máme. Zoznámte sa s Jasperom :)

Spolu s Jasperom začíname prinášať viac zaujímavého obsahu na novej Facebook stránke Zlavomat LIVE či Youtube kanáli, ktoré sa vám určite oplatí sledovať.

Okrem tipov či súťaží sa tu dozviete aj najhorúcejšie informácie zo zákulisia života v Zľavomate, nové voľné miesta na našich stoličkách, ale hlavne sa pozriete na zážitky a dobrodružstvá očami nášho najnovšieho tímového hráča, pri ktorých mu častokrát budete môcť asistovať :)

19. decembra 2016