Pozývame vás na Zľavomat Festival!

Čo máte na pláne 19. augusta 2017? Budete na Zľavomate Festivale! A čo tam budete robiť? Ochutnávať a vychutnávať! Pestrá ponuka Zľavomatu za vami príde do multifunkčného areálu - Parku Pekníková v Dúbravke.

Zľavomat Festival!

Zľavomat si pre vás všetkých pripravil deň plný inšpirácie a zážitkov! Nultý ročník Zľavomat Festivalu svoje dvere otvára naozaj všetkým! Malým, veľkým, stredným! :) Vítané sú celé rodiny, páry, jednotlivci, študenti i seniori - v Zľavomat ponuke si skutočne nájde každý to svoje a tešiť sa môžete aj na bohatý kultúrny program - bude sa tancovať, spievať i súťažiť v jedení! 

Skvelé jedlo, relax a zábava! 

Spríjemnite si deň výborným jedlom zo Zľavomat ponuky. Ochutnajte burger, domáce koláče, schlaďte sa pivkom alebo limonádou. Na návštevníkov čaká relax zóna, beauty zóna, masáže, športové aktivity, prezentácia zážitkov, tombola o atraktívne ceny a mnohé ďalšie! Celodenná zábava bude prebiehať na pódiu s moderátormi Romanom Juraškom a Lenkou Šóošovou. Príďte s celou rodinou!

Pozrite čo všetko nájdete na našom festivale

 

Tvár Zľavomat partnerov

Zľavomat partneri budú prezentovať svoju ponuku i kvalitu svojich služieb. Za ponukami na Zlavomat.sk stoja reálni ľudia a obchodní partneri, ktorí sa s vami na Zľavomat festivale radi stretnú.

Prežite skvelý letný deň na jedinečnej celodennej akcii! Nezabudnite, 19. augusta sa vidíme v Dúbravke! :)

Sledujte novinky z festivalu v udalosti na Facebooku

7. augusta 2017

Tieto cyklistické chodníčky musíte vidieť!

Pozitívny cyklista sa dá pochopiť iba dvomi spôsobmi. :) A u nás v Zľavomate prevláda názor, že najlepším dopingom je práve krásna príroda. Ak si neviete svoju dovolenku predstaviť bez aktívneho relaxu a pohybu na čerstvom vzduchu, tak šliapnite do pedálov na týchto cyklistických chodníčkoch. 

Malé Karpaty: Pezinok - Pezinská Baba, Javorina, Veľká Homola a späť

Začínať budete v Pezinku, kde cez Pezinskú Babu budete pokračovať do sedla Javorina. Tu si zvoľte ťažšiu trasu so stúpaniami a krásnymi výhľadmi alebo ľahšiu (obchádzka hrebeňa po zvážnici). Táto trasa patrí medzi náročnejšie, je dlhá 30 kilometrov a zaberie vám približne 4 hodiny. Očakávať môžete prevýšenie 1046 metrov. 

Štiavnické vrchy - Bajkom k tajchom

Tieto cyklotrasy sú určené pre horských cyklistov a patria medzi náročnejšie. Štiavnické vrchy možno označiť za cykloturistický raj - pozrite sa na Richnavské jazerá, Sitno, jazero Počúvadlo alebo Kalváriu. Vyberte si svoju trasu

  • Trasa Veľký hodrušský okruh 41,3 km
  • Trasa Beliansky okruh 16,6 km
  • Trasa Vyhniansky okruh 22,4 km

Liptov

Cyklotrasa Vlkolínec – Lazisko - Pribylina a späť vám poskytne obrovské množstvo krásnych výhľadov, scenérií i pamiatok v oblasti Horného aj Dolného Liptova. Trasa je je mierne náročná a má dĺžku 70,1 km.

Kysucká cyklomagistrála

Úsek cyklotrasy s novo vybudovaným cyklochodníkom je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Z Novej Bystrice až do Krásna nad Kysucou cyklochodník vedie údolím potoka Bystrica a má minimálne prevýšenie. Počas výletu môžete navštíviť prírodovedné múzeum s mamutom v životnej veľkosti, bunkre z II. sv. vojny alebo si vychutnajte krásne výhľady z rozhľadne na vrchu Bobovec.

Oravská cyklotrasa

Okruh cez Terchovú a Kysuce je vhodný pre rekreačných jazdcov! Začínať budete pri kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej, pokračovať cez Zázrivú a Havraniu a Oravskú Lesnú, ďalej na Vychylovku, do Starej a Novej Bystrej a do Radôstky a potom späť do Terchovej. Trasa je 73,7 km dlhá a patrí medzi stredne ťažké.

Popradské pleso, Štrbské pleso a Jazierka lásky

Krásna tatranská cyklotrasa strednej obtiažnosti - zväčša po asfaltovej ceste. Po ceste stretnete aj bežných turistov, takže na bicykli opatrne. Pokochajte sa krásnymi výhľadmi na Popradské i Štrbské pleso. Jazierka lásky sú umelo vytvorené jazierka, pri ktorých načerpáte novú energiu a vychutnáte si hlavne božský pokoj.

Košice - Kysak

Trasa sa zaraďuje k cyklotrasám so strednou náročnosťou, zvládnu ju aj menej zdatní cyklisti. Obsahuje hravé úseky i dlhé pasáže. Je dlhá 25 km a budete na ňu potrebovať 4 hodiny.

Nezabúdajte na vlastnú bezpečnosť:

Vždy dbajte na bezpečnosť. Pád alebo zranenie hrozí aj pri tej najľahšej trase. Vybavte sa prilbou a poprípade aj nejakými chráničmi. Pri bicyklovaní sa držte na svojej strane a ak je vás na trati viac, nejazdite vedľa seba. Pri bicyklovaní sa s deťmi, majte deti vždy na očiach a nechajte ich bicyklovať pred vami. Svoj cyklo výlet si naplánujte tak, aby ste sa na ubytovanie stihli vrátiť skôr, ako zapadne slnko.

Ako sa zbaliť na cyklistickú túru?

Zapamätajte si, že čistej vody nikdy nie je dosť. Dodržiavajte pitný režim a v ruksaku majte okrem H2O aj mini snacky alebo energetické tyčinky. Ak plánovaná cyklo túra zaberie viac hodín, zbaľte si deku a chutné suché balíčky, vďaka ktorým si na konci svojej cesty môžete spraviť napríklad aj romantický piknik. 

„Nič sa nevyrovná potešeniu z jazdy na bicykli.“ John F. Kennedy

31. júla 2017

Jasperova cesta letom - miniseriál od Zľavomat.sk

Letný seriál Zľavomatu, ktorý vám dokáže, že počas prázdnin nemusia všetky cesty viesť iba k moru. Spoznávajte krásy Slovenska s našim testovačom zážitkov Jasperom.

 

10. diel Jasperovej cesty letom

  

9. diel Jasperovej cesty letom 

8. diel Jasperovej cesty letom

7. diel Jasperovej cesty letom

6. diel Jasperovej cesty letom

5. diel Jasperovej cesty letom

4. diel Jasperovej cesty letom

3. diel Jasperovej cesty letom

2. diel Jasperovej cesty letom

1. diel Jasperovej cesty letom

30. júla 2017

PREMIÉRA! Pozrite si nový slovenský film Čiara exkluzívne medzi prvými!

V utorok 1.8. pozývame Zľavomaťákov do kina na skvelý slovenský film v hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom! V Karlových Varoch si film odniesol ocenenie za najlepšiu réžiu.

Čo uvidíte? Tomáš Maštalír je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. Réžia Petra Bebjaka vnáša do kriminálneho námetu s prvkami trileru nákazlivú iskru, ktorá ho na míle vzďaľuje od obyčajnej žánrovej zábavy, a odhaľuje univerzálny ľudský príbeh zasadený do prostredia, v ktorom sa prelínajú kultúry, zvyky i životy...

Hrajú: Tomáš Maštalír, Emília Vášáryová, Zuzana Fialová, Andy Hryc, Eugen Libezňuk, Filip Kaňkovský, Milan Mikulčík, Kristína Kanátová

Ako sa dostať na Zľavomat premiéru filmu Čiara?

Ak ste už v júli urobili objednávku na Zlavomat.sk v hodnote viac ako 15€ (mohlo ich byť aj viac a spolu dosiahli túto hodnotu), tak nám len napíšte odpoveď na súťažnú otázku uvedenú nižšie. Ak ste ešte tento mesiac nenakúpili, potom tak môžete urobiť do 30.7.2017. Kúpiť si môžete čokoľvek z našej ponuky. 

Pozrite si najnovšie ponuky pre Bratislavu

Pošlite nám odpoveď na otázku: Ktorý z týchto filmom nerežíroval Peter Bebjak?

  • a - Marhuľový ostrov
  • b - Čistič
  • c - Všetko alebo nič

Odpoveď posielajte na sutaz@zlavomat.sk. Výhercov budeme žrebovať v pondelok 31.7.2017

Výhercovia 2 lístkov na utorkové premietanie:

petr.martonik@

alex55@

lenucik@

hurakova.m@

kala369@

 

Premietanie sa uskutoční v CINEMAX BORY Bratislava 1.8.2017 o 19:30.

25. júla 2017

Súťaž s filmom Dunkirk o ceny od Zľavomatu

So sieťou multikín CINEMAX by sme vás radi pozvali na veľkolepý film Christophera Nolana DUNKIRK. A nechýba ani súťaž :). Tentokrát môžete vyhrať zájazd do Francúzska, vyhliadkový let s možnosťou pilotovania, letný pobyt pod Chopkom a ďalšie iné ceny!

Zapojte sa do súťaže

Operácia Dynamo bola hromadnou evakuáciou približne 400 tisíc Nemcami obkľúčených spojeneckých - britských, francúzskych a belgických - vojakov z pláží a prístavu francúzskeho mesta Dunkerque. Prebehla medzi 27. májom a 3. júnom roku 1940. 

Sledujte napínavý vojnový portrét, v ktorom opäť zažiaria ostrieľané hviezdy ako Tom Hardy, Mark Rylance a Cillian Murphy i nové tváre strieborného plátna Fionn Whitehead a Harry Styles. 

"Nádej je zbraň. Prežitie je víťazstvo." DUNKIRK

Zapojte sa do súťaže

25. júla 2017