PLNÍM SI SNY: Krásna a štíhla aj bez driny? S lymfodrenážou a kryolipolýzou to ide!

PLNÍM SI SNY: Krásna a štíhla aj bez driny? S lymfodrenážou a kryolipolýzou to ide!

Mamma 24. 2. 2020

Od malička nás učili, že v živote neexistujú skratky. Našťastie sa však technológie stále posúvajú vpred a keď nie sú skratky, tak sú aspoň iné možnosti, ako dosiahnuť vytúžený cieľ. Aj keď sa novoročné obdobie predsavzatí už skončilo, sú ľudia, ktorí majú stále túžbu zhodiť nadbytočné kilá, alebo sa len dostať do lepšej formy. Ja patrím určite medzi nich a preto som sa rozhodla vyskúšať prístrojovú lymfodrenáž v kombinácii s kryolipolýzou

LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž je vlastne rozprúdenie lymfy pomocou vyvíjania tlaku na vybrané partie tela. Má detoxikačné účinky, posilňuje imunitu, ale čo poteší najmä ženy je jej účinok proti celulitíde, keďže okrem vyplavovania škodlivých látok aj odvodňuje. Manuálna lymfodrenáž nemusí byť každému príjemná, nakoľko sa začína pri slabinách. Aj u mňa to bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla práve pre tú prístrojovú.

Práve prístrojová lymfodrenáž je pre mňa úplne super – nepotrebujete mať žiadne špeciálne oblečenie, úplne postačia legíny. Po príchode do salónu si len ľahnete na pripravené „čižmy“, ktoré vám zapnú formou suchého zipsu. Následne sa už len jedným tlačidlom spustí celý proces. Vy v podstate nič výnimočné necítite. Vzduchové komory, z ktorých sa čižmy skladajú, sa nafukujú a sfukujú podľa prednastaveného programu.

Rozhýbte svoju lymfu aj vy!

Vo väčšine prípadov sa odporúča absolvovať aspoň 15 procedúr každý druhý alebo tretí deň, aby bol efekt viditeľný. Podstatné je však počas absolvovania tejto detoxikačnej šnúry aj dodržiavať pitný režim. Výsledky sa určite dostavia, teda u mňa sa dostavili!

Približne po siedmich procedúrach na mne nebolo vidno, že som pred dvoma mesiacmi rodila, pokožka na nohách bola pevná a bez viditeľných známok celulitídy! 

KRYOLIPOLÝZA

A čo je to tá kryolipolýza? Je to niečo ako „liposukcia zmrazením“. Ak máte alergiu na chlad, rovno sa musíte s touto procedúrou rozlúčiť. Bohužiaľ. Ak nie, tak sa pripravte na to, že váš tuk zmrazia na teplotu 0 až –4 °C. Pokožka tento chlad vníma inak ako tuk, ktorý sa následkom tohto zmrazenia rozpustí. Rozpustené tuky sa následne vyplavujú z nášho tela pomocou lymfatického obehu a filtrujú sa cez obličky približne šesť týždňov, preto je výsledok badateľný až po uplynutí tejto doby. Kto si však počká, ten sa dočká super výsledku!

Nemusíte sa báť nepríjemného mrazu, jediné, čo pri tejto procedúre budete cítiť, je niečo ako tlak, respektíve podtlak, ktorý je potrebný na nasatie vášho tuku do hlavice prístroja. A potom sa už len každý deň kontrolovať v zrkadle, či už vidno výsledok. :)

Zistite, že dostať sa späť do formy nebolo nikdy jednoduchšie!

Upozorňujem však na jeden detail – pri tejto metóde ubúdajú len centimetre, nie kilá, ale na to, aby sme si po dlhšej dobe mohli opäť obliecť naše obľúbené rifle to stačí. Tak šup-šup porozmýšľať, z ktorej partie schudnete ako z prvej! 

Ako sa vám článok páčil?

Mamma

Som mama štyroch detí a preto u nás nikdy nie je nuda a vždy vymýšľame niečo nové.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!