Kategória

Hotel Daro ***

4,6 / 5 (95 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Velmi sa nam pacilo, velmi pekne welness fotky zodpovedaju skutocnosti“

Hotel Daro*** nájdete v známej baníckej obci Hodruša-Hámre, ktorá sa rozprestiera v nádhernom prostredí. Je nefajčiarsky a pokrytý kvalitným WiFi signálom.

Dnešné ponuky Hotel Daro ***

Hodnotenie podniku Hotel Daro ***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 95 hodnotenia
Draha

Vynikajúca kuchyňa, milý personál. Čistota izieb aj vo wellnes bola super. Jednoznačne odporúčam !

12. 11. 2015
Užitočné? Áno
Robtot

Všetko, len mi tam chýbal bazén.

Dnes
Užitočné? Áno
Smetankova

Velmi sa nam pacilo, velmi pekne welness fotky zodpovedaju skutocnosti

Včera
Užitočné? Áno
Ivan

Veľmi vkusne zariadený hotel a aj reštaurácia. Perfektný recepčný, škoda že iba jediný super z personálu.

Ostatný personál nemal záujem, bolo to v dátume 10.9.2016, keby kompetentní chceli vyvodiť nejaké závery. Upratovačka neupratala izbu, ani na základe kartičky na dverách-upratať, dokonca ani nedoplnila toaletný papier, katastrofa na 4 hviezdičky, neušla sa nám večera, z troch jedál mali iba cestoviny. V ďalších dvoch nádobách bola iba ryža a zemiaky so šťavou, mäso bolo minuté a čašníčka sa ani neukázala, pričom večera mala trvať ešte 2 hodiny. Na terase množstvo opitých pravdepodobne domorodcov, ktorí vykrikovali a vulgárne sa vyjadrovali, čo budilo dojem ôsmej cenovej. Večná škoda, lebo hotel je fajn, ale vždy to je o ľuďoch a ak ozaj potrebujú domácu vulgárnu klientelu, aby prežili, tak nič moc.

Vyjadrenie partnera
Hotel Daro *** Pred 11 dňami

Dobrý deň,
V prvom rade by sme Vám radi poďakovali za čas ktorý ste venovali Vášmu hodnoteniu. Je nám veľmi ľúto že ste sa počas Vášho pobytu necítili úplne komfortne a mrzí nás, ak sa vyskytli nedostatky, či už počas servírovania večere, alebo upratovania Vašej izby. Môžeme Vás však uistiť že sa štandardne takéto nedostatky u nás nevyskytujú a preto nás to o to viacej mrzí. Pri vydávaní bufetov sa môže stať, že hostia prídu naraz takže kuchyni chvíľu trvá ich doplniť a však zvyčajne to trvá iba pár minút. Avšak niektoré faktory ako správanie hostí úplne ovplyvniť nevieme a ako hotel s Lobby barom a reštauráciou sme otvorený pre každého i keď správanie niektorých hostí do hotela určite nepatrí. Ešte raz by sme sa radi ospravedlnili a poďakovali za Váš čas, ktorý ste nám venovali.
PS: Ďakujeme Vám za štvrtú hviezdu, nakoľko náš hotel má zatiaľ iba tri hviezdičky.

12. 10. 2016
Užitočné? Áno
Martina

Ubytovanie bolo super, strava na jednotku, veľmi milý personál,môžem iba odporučiť

Všetko sa nám páčilo, až na jednu maličkú vecičku, že v ponuke bolo, že "privátny wellnes",ale nebolo možné si ho privátne zajednať, lebo bolo vela ubytovaných hostí a wellnesík je malý, tak ked sa tam naraz zajednalo viac ľudí, tak to bolo celkom nekomfortné..inak všetko hodnotíme na jednotku

7. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (43)