Kategória

Penzión Raimund

4,7 / 5 (10 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Strava ,ubytovanie ,personál ,ústretový majiteľ. Boli sme veľmi spokojní. Chválime“

Penzión Raimund sa nachádza na okraji Vysokých Tatier, 2 km od známeho turistického a rekreačného centra Starý Smokovec.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Hodnotenie podniku Penzión Raimund

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 10 hodnotenia
Veselovskalubica

Strava ,ubytovanie ,personál ,ústretový majiteľ. Boli sme veľmi spokojní. Chválime

30. 8. 2016
Užitočné? Áno
Katrin

Každé jedlo bol gurmánsky zážitok! Vynikajúce, domáce, klasický spôsob prípravy. Nádherne aranžované. Vynikajúci bol aj domáci chlebík denne pečený, aj koláčik k raňajkám- voňavý a tiež čerstvo pečený. Vedúci bol veľmi milý, ochotný a "osvietený" človek s víziou. Kiežby Slovensko malo viac takýchto podnikateľov! Držíme mu palce, nech vytrvá v úsilí. Ubytovanie bolo jednoduché, ale účelné. Nevýhoda je poloha pri ceste, ale nás to nerušilo.

25. 7. 2016
Užitočné? Áno
Icommerceml

Ochota , prístup, gastronómia na vysokej úrovni

24. 7. 2016
Užitočné? Áno
Viera

Pacil sa mi personal, vynikajuca kuchyna, rodinne prostredie, nema lo to chybu-doporucujem vsetkym vahajucim, perfektna starostlivost, krasna zahrada, majitelom prajem vela zdravia a spokojnych zakaznikov!

Trochu blizko hlavna cesta do V.Tatier , ale v noci bol klud.

21. 6. 2016
Užitočné? Áno
Marcel

Pekné a čisté izby a výborná reštaurácia. Komunikácia s majiteľom prebiehala bez problémov. Penzión sa nachádza v blízkosti zastávky tatranskej železnice - 2 zastávky od Starého Smokovca.

Treba počítať s tým, že v nedeľu je reštaurácia zatvorená, tým pádom sa nepodáva ani večera. Namiesto toho sme dostali obed pri odchode, takže tento nedostatok nám bol vykompenzovaný.

7. 6. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)