Kategória

Vila Šafrán

4,1 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemné prostredie, skvelé jedlo, sympatický personál. Spokojnosť.“

Penzión

Dnešné ponuky Vila Šafrán

Hodnotenie podniku Vila Šafrán

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,1/5 podľa 11 hodnotenia
Mo_om

skoro všetko super: pán, ktorý nám nalieval po večeroch bol veľmi milý a ochotný, strava výborná, ubytovanie perfektné, prostredie super (žiadna frekventovaná cesta, žiadni hluční susedia), čistota izby taktiež výborná a čo sa týka kúpeľne a WC takisto maximálne čisté, moderné ... proste ideál

Balkóny by som rozdelil aspoň nejakými väčšími kvetmi, aby už neboli spoločné a aby sa po nich nedalo behať, pretože bolo dosť otravné, keď sme sa večer s priateľkou vyvalili pred TV a zrazu nám popod okná a popred dvere začali behať cudzie deti.
Úplne by som zakázal vodiť psov do izby, pretože nás "susedove" psi ráno svojim nekonečným štekaním budili, čo nám šlo maximálne na nervy!!!!!!!!!!!!!!! Toto sú dva jediné nedostatky, ktoré sa nám pritrafili a odporučil by som Vám ich vyriešiť čo najskôr. :)

Dnes
Užitočné? Áno
Lienka

Príjemné prostredie, skvelé jedlo, sympatický personál. Spokojnosť.

Dnes
Užitočné? Áno
Mai

Izby čisté a okolie pokojné

Prvý deň po check INe od 14 00 do 21 00 nešlo kúrenie na izbe ani po okamžitom upozornení personálu, raňajky ok večere polievka úplne iná ako v dennom menu a jedla detto. Na izbe slabší signál wifi.

Včera
Užitočné? Áno
Misko0406

Prijemny penzion v tatranskej oblasti s dobrou stravou a sluzbami iba kusok od Stareho Smokovca a prilahlych tatranskych obcí.

27. 9. 2016
Užitočné? Áno
Ľubomír

Vo Vile Šafrán sme strávili 4 super dni s dvomi malými detičkami. Vila sa nachádza v tichej lokalite v dobrej dostupnosti autom centra Vysokých Tatier. S ubytovaním ako aj so stravou sme boli nadmieru spokojní, taktiež aj s milým a ochotným personálom. Pri budove sa nachádza super detské ihrisko. Pobyt vrelo odporúčame.

8. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)