Penzión Radmilla

2,9 / 5 (7 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Penzion bol pekny, ubytovanie tiez. Strava dobra. Personal dobry.“

Penzion RADMILLA je novopostavený penzión s vysokým štandardom vo farmárskom prostredí, obklopený ovocnými sadmi, poliami a hájmi.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty, Aktívne pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Penzión Radmilla

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Dusan

Penzion bol pekny, ubytovanie tiez. Strava dobra. Personal dobry.

Okolie penzionu treba upravit

24. 11. 2016
Anna

Raňajky celkom sa dali.

V izbe „koberec“ zo sušených múch, rovnaké „koberce"aj po chodbách samozrejeme nevynímajúc parapetné dosky na oknách, po celý pobyt, majiteľom-personálu to ale vôbec neprekážalo, za celý pobyt nik neupratoval, a okná v reštaurácie takmer nepriehľadné od špiny, kozub na izbe so zvyškami popola ktovie od kedy, proste celé zlé, vstup na „recepciu“-zo stropu kvapkala voda, handry po zemi, na chodbách a izbách zo stien trčiace neukončené el.káble, aj vo výške v dosahu detí, nefunkčné osvetlenie na izbách, škoda len že som neodfotila tú večeru – pečenú kačku, keď sme pre 5 dospelých dostali na jednom obyčajnom plytkom tanieri kôpku na kúsky narezanej kože a nejaké kosti a rozdrobené kúsky mäsa, neviem od kedy bývajú kačice bez stehien!? boli sme skupinka 5 dospelých a 5 detí a bol problém aj so spoločným stolom, na naše vyžiadanie nám stoly spojili, ale ráno už zas boli rozložené, nábytok na izbách pekný, lenže v skrini na troch našich izbách sme nemali ani jeden vešiak, a tak by som mohla menovať ďalej.......
jednoducho to robia ľudia, ktorí tomu vôbec nerozumejú. Nemajú páru o gastronómii ani o hotelierstve.
Naozaj obrovská hanba pre Zľavomat, že ponúka také niečo!!!svojim klientom, sme zvyknutí od ponúk zo Zľavomatu na inú úroveň po každej stránke.

27. 10. 2016
Veronikaobrcianova

Veľmi pekne zrekonštruovany penzion. Milá, rodinná atmosféra. Jedlo bolo vynikajúce. Pobyt určite odporúčam.

Jedno male minus davam za neporiadok na dvore. Je to sice hospodarsky dvor so zvieratami ale trochu to kazilo celkovy dojem pekneho penzioniku.

12. 10. 2016
Želmíra

Pacila sa nam atmosfera, ktoru penzion ponuka. Dakujeme pani Radmile a jej rodine za prijemne prezite dni v jej domacom prostredi, odchadzame spokojni a plny energie.

?

28. 8. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.