ORW Panorama

Krynica-Zdrój, Wysoka 15

„Príjemný personál, , hotel síce v rekonštrukcii no ponùka dobré služby“ — Radoslav, Pred 2 rokmi

„Príjemný personál, , hotel síce v rekonštrukcii no ponùka dobré služby“ — Radoslav, Pred 2 rokmi

O nás

ORW Panoráma, sa nachádza v centre Krynica-Zdrója na južnom svahu Jasienníka. Je jedným z najznámejších objektov v Perle kúpeľov! ORW Panorama je očarujúca svojou nadčasovou architektúrou, vynikajúcou kuchyňou a výnimočným servisom!

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
ORW Panorama
Wysoka 15, Krynica-Zdrój, 33-380 (zobraziť na mape)

ORW Panorama

Wysoka 15, Krynica-Zdrój, Poľská republika 🇵🇱

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Fitness
Vlastná reštaurácia
Lyžiareň

Hodnotenie podniku

2,6/5 (8 hodnotenie)
Jakub

Biliard a ping pong v cene, izby v celku pekné, no nič potrebne v nich nenajdete

Bazen s hrdzou, studena voda, ziadne rucniky z hotela, strava bola podpriemerna (na veceru a obed sa podavalo takmer to iste co na ranajky, chodili sme jest inam), v celom hotely sa nenasiel jeden otvarak na vino (ani za barom, tak sme si ho museli kupit v meste), balkonove dvere sa nedali poriadne zavriet, ziaden minibar na izbe, neodporucam

Martina

Personál bol milý, aj masér bol super. Čisté izby.

Mali sme zaplatenú plnú penziu, ale z obedu sa nedalo vybrať, na raňajky nemali žiaden výber pečiva, len suchý chlieb čo zostal z predchádzajúceho dňa. Večere boli tiež len studené misy, k nim mali jeden večer teplé jedlo len jablká v župane a druhý večer k studeným misám ponúkali guláš s mastným mäsom. Zvonku hotel vyzerá ošarpane, neupravene. Najprv nás potešilo, že v hoteli nie je veľa ľudí, prvý deň sme si užívali kľud, a to čo hotel ponúkal, teda bazén, vírivku, saunu, večer biliard, stolný tenis a pod, ale druhý deň poobede sa s autobusom so Sabinovskou ŠPZ-kou dotrepali naši „rómski spoluobčania“ asi 100 kusov, aj s malým deťmi a tí čo robili v hoteli ani nebudem ďalej písať, celý personál bol v pohotovosti. Takže prvý večer sme využili skoro všetko, ale druhý večer bol plný hotel iba ich. Chodím na pobyty často, ale také niečo som ešte nezažila. Hostia z Poľska len pozerali čo sa deje. Zatiaľ najhorší pobyt v mojom živote. Chcela som aj pobyt reklamovať, lebo človek keď si zaplatí pobyt tak s tým, že si ide oddýchnuť a nie že celý hotel je hore nohami, krik plač detí, v jedálni hluk, jedlo si naberali rukami…no a písať by som mohla asi ešte dlho. Takže Krynica áno, ale tento hotel nie.

Radoslav

Príjemný personál, , hotel síce v rekonštrukcii no ponùka dobré služby