Drevená dedina – Sudopark

Klokočov, Klokočov 404

„Náš pobyt bol ako rozprávka, krásna zasnežená príroda, ticho, pokoj, chalupa bola čistá, útulná, k dispozícii drevo do krbu a k tomu kúpanie…“ — Monika, Pred 20 dňami

„Náš pobyt bol ako rozprávka, krásna zasnežená príroda, ticho, pokoj, chalupa bola čistá, útulná, k dispozícii drevo do krbu a k tomu kúpanie…“ — Monika, Pred 20 dňami

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Prenájmy chát a chalúp, Pobyty, Netradičné ubytovanie, Aktívne pobyty

O nás

Sudopark je výsledkom snahy, ktorej cieľom bolo obnoviť pôvodné osadu v Klokočove U Varmus, nachádzajúci sa v prekrásnom prostredí, na funkčné areál pre rodiny s deťmi, firemných zákazníkov, firemných zamestnancov, individuálnu turistiku, krátkodobé i dlhodobé pobyty, proste miesto, kde sa oplatí prísť.
Areál Sudoparku má k dispozícii až 70 miest, športové a wellness zónu, jazierko, detské ihrisko s domčekom na strome a to všetko na ploche 5,5 ha.

Zaujímavosti v okolí

Zobraziť na mape
Drevená dedina – Sudopark
Klokočov 404, Klokočov, 02322 (zobraziť na mape)

Drevená dedina – Sudopark

Klokočov 404, Klokočov

Zobraziť na mape
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Máme detské ihrisko
Wellness
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 3€/noc
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Monika

Náš pobyt bol ako rozprávka, krásna zasnežená príroda, ticho, pokoj, chalupa bola čistá, útulná, k dispozícii drevo do krbu a k tomu kúpanie v čertovom kúpeli s obsluhou dobrého vínka. Bolo nás sedem a nikomu sa nechcelo ísť domov, no čo viac dodať.

Alexandra

Nádherné prostredie, veľa snehu:) kúpanie v sudoch bolo super. Telefonická komunikácia s pani majiteľkou tiež bez problémov, mila, ústretová. Personal tiež veľmi milý. Raňajky bohaté. Veľmi sa nám páčilo, dakujeme.

V ponuke na zlavomate je v cene uvedená dvojchodova večera. Čakali sme teda teplé večere, aj polievku. Na výber však je z menu, kde si môžte dať parky, klobásu, mini pizzu atď. Ako nám aj bolo na mieste povedané, výber je z polotovarov. Komunikovali sme to aj s recepciou aj s pani majiteľkou a ze takto to mávajú vždy, tak pravdepodobne došlo k nedorozumeniu pri zadávaní ponuky na zlavomate. Raňajky boli bohaté, obed sme si uvarili, keďže išlo o polpenziu… Hladom sme netrpeli:) len teda sme čakali večere podľa popisu v ponuke.

Mário

Prostredie, priroda, personal 1*, ustretovy, mily co sa dnes uz len tak nevidi!

Stravovanie, uplna katastrofa. Na vyber vysmazany syr a kuracie nugetky. Ranajky super, ale ostatne len polotovar aj to na vyber 2 jedla. Jedlo sa nosi z dola ale pokial je vela snehu nemaju dovoz. Bolo by fajn casom poriesit kuchara a kuchynu.