Penzión Stred EURÓPY*

4,2 / 5 (42 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko“

Novozrekonštruovaný penzión v roku 2014 poskytuje ubytovanie v dvoj-, troj- a štôrlôžkových izbách.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Penzión Stred EURÓPY*

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Denisa

zjazdovky ok.

Na zľavomate sa uvádza že sú skipasy v cene, ale zabudli napísať že len na jeden deň pobytu a to len dva na jednu izbu (aj keď je v izbe viac osôb), pretože sme prišli v piatok skôr a chceli sme si vybrať skipassy a zostali sme ako obarení , keď namiesto 8 skipassov sme dostali 4 skipassy , boli sme dvaja dospelí a dve deti, Zo zákazníkov si robia somárov, a vrchol všetkého bolo keď sme si ich chceli vybrať , prídite zajtra. Mali sme cez zlavomat i dokupené zvášť skippasy, tie sme využili v deň príchodu na večerné lyžovanie , pán pri pokladni mal problém s nahrávaním kódov , ako keby všetci mali iphony, . Po skipasy k ubytovaniu sme si išli vybrať v sobotu a pán tvrdil veď som vám ich vydal včera večer a hovorím , ale to boli zvlášť kupované cez zlavomat veď ste nahadzoval kódy, nasledovalo dohadovanie a moje vyjadrenie, už nikdy viac v tom vydal 4 skipassy a povedala som že som tu naposledy , aby sa zákazník dožadol čo zaplatil pred mesiacom to snáď vrchol všetkého, izby za tie peniaze nič moc ( za túto sumu sme boli ubytovaní v Berlíne na 3 dní v hotely i s raňajkami) skriňu sme si museli poutierať bol v nej prach. Jedáleň fungovala do 20,30, ale keď ste prišiel o 20,00 hod mali iba kapustovú polievku , sklamanie a večerné lyžovanie je takisto do 20,30 čiže keď sa dolyžujete budete hladní ešte , že tam bol ochotný pán v stánku , ktorý stredisku asi nepatrí a deťom urobil hamburgery. Ďalej všade napísané nedá sa platiť kartou videla som pani platila vo vedľajšom okienku pokladni , kde sa predávajú skipasy kartou , keď som chcela ja zaplatiť tak povedal nedá sa ak som povedala videla som pani po… čosi si zašomral. Mali sme i zážitok na večernom lyžovaní v sobotu, zhasli totiž svetlá (záložný zdroj elektriny , nie je) a lyžiari čo boli na štvorsedačkovej (poma nešla) zostali v tme a hlavne deti tak to bol zážitok a lyžiari čo boli na svahu sa mohli aj pozabíjať, naštartovali scooter myslela som že idú osvietiť zjazdovku aby aspoň dolyžovali tí čo sú na svahu nejako dolu namiesto toho išiel na bočný svah k snežním delám , lebo tie boli pustené v čase lyžovania. Sklamanie na celej čiare. Nikdy viac.!

Vyjadrenie partnera
Penzión Stred EURÓPY* Pred 8 mesiacmi

Na zlavomate je jasne napisane na jeden voucher 2 celodenne skipasy zdarma, nie na pocet ludi na izbe. Vasa nervozita plynie z vasej neschopnosti pochopit jednoduchy text ponuky.nemate to jednoduche..

4. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kates

svah bol pravidelne upravovaný a nebolo až tak veľa ľudí, na vlek sme nemuseli vôbec čakať.

-Nedá sa objednať strava, len kúpiť na mieste, ale nie je výber, raňajky mali vydávať od 8h, ale len vtedy začali kuchárky variť, dlho sme čakali na stravu a bola vzhľadom na množstvo neprimerane drahá, a večera mali max. do 20.h aj keď vleky prevádzkovali do pol 9…ubytovaný nemali šancu večerať po lyžovačke :-(
- na zľavomate sa uvádza že sú skipasy v cene, ale zabudli napísať že len na jeden deň pobytu a to len dve na jednu izbu (aj keď je v izbe viac osôb)
- wifi tam nebolo, takže na internet sa nedalo dostať.
- ubytovanie je dosť zastaralé , skrine sa nedajú poriadne otvárať, bolo by to treba zmodernizovať.

26. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Juhasovci

Ubytovanie hneď pri vleku a sedačke, dobre ceny skipasov, malo ludi

25. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Alexander

Bolo dobre izba priamo pri svahu.

Špina bola v izbe keď sme tam došli. Nebolo poupratané. Museli sme všetko poutierat od prachu svetlá nočné stolíky a stoly.

Vyjadrenie partnera
Penzión Stred EURÓPY* Pred 9 mesiacmi

Ospravedlnujeme sa, napiste termin a cislo izby, skikrahule

22. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marian

Vsetko

20. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (8)