Grafický návrh + tlač 500 ks vizitiek

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 9. 10. 2013

  • Zľavu si uplatníte zaslaním formálnej objednávky na našu mailovú adresu nitrastudentprint@gmail.com s nasledujúcimi informáciami: číslo kupónu, fakturačné údaje (IČO, DIČ, sídlo firmy), kontaktné údaje (adresa doručenia, telefón, mail), spôsob doručenia (osobný odber alebo poštou), informácie ku grafike (do prílohy vložiť grafický návrh, ak ho nemáte spracovaný – napísať čo najobšírnejšie informácie, ktoré majú byť na vizitke a ako má vizitka vyzerať)
  • Váš kupón zahŕňa tlač 500 kusov plnofarebných jednostranných vizitiek + zdarma možnosť využiť služby profesionálnych grafikov. Tlač vizitiek je podľa daných špecifikácií: vysokokvalitný papier 300g/m2,  jednostranná plnofarebná tlač 4+0 CMYK, rozmer 90 × 50 mm
  • K správnemu vypracovaniu grafických návrhov je potrebné mať spracované logo v krivkách (súbory s príponou .cdr, .ai, .pdf). Pokiaľ nechcete mať logo vo vizitke, napíšte nám to do informácií v objednávke. Kupón neplatí pre samostatné vyhotovenie loga. Pokiaľ máte vyhotovený vlastný návrh, pošlite nám ho v mailovej prílohe. Aj pre váš návrh platí, že je potrebné ho mať v grafických súboroch (cdr, ai, pdf) pre správnu predtlačovú prípravu. Budeme radi ak nám do mailovej objednávky pošlete Vaše predstavy a nápady ako by mala vyzerať Vaša vizitka. Nakoniec Vám naši grafici dajú na výber s dvoch konečných návrhov vizitky. Návrh Vám ostáva a máte možnosť ho využiť kedykoľvek v budúcnosti
  • Vizitky vám od odsúhlasenia objednávky budú doručené do 7 dní. 
  • Vizitky posielame v rámci celej SR aj do ostatných štátov EÚ. V rámci SR platí zľavnené poštovné 3 €. Máte možnosť zdarma osobného odberu v mestách Nitra a Trenčín po dohode na telefónnom čísle 0944/ 354 737 alebo mailom nitrastudentprint@gmail.com
  • V prípade nejasností nás kontaktujte na: 0944/354 737, nitrastudentprint@gmail.com
40,00 € 17,90 €
40,00 € 17,90 €
Ukončené

Vizitky sú karty, ktoré obsahujú obchodné informácie o firme alebo o jednotlivcovi. Rozdávajú sa zvyčajne pri formálnom predstavovaní, ako konvencia a prostriedok na lepšie zapamätanie. Vizitka zvyčajne obsahuje meno, prípadne názov firmy (väčšinou aj s logom) a kontaktné údaje ako sú adresa, telefónne číslo, fax, e-mail a webová stránka. Väčšina vizitiek má klasicky čierny text na bielom podklade, ale čoraz viac sú v kurze vizitky s profesionálnym dizajnom.

Váš kupón zahŕňa tlač 500 kusov plnofarebných jednostranných vizitiek + zdarma možnosť využiť služby profesionálnych grafikov. Tlač vizitiek je podľa daných špecifikácií: vysokokvalitný papier 300g/m2,  jednostranná plnofarebná tlač 4+0 CMYK, rozmer 90 × 50 mm.

Vizitky, tak ako ich poznáme dnes, vznikli spojením tzv. návštevných kartičiek (visiting cards) a obchodných kartičiek (trade cards). Dnes sú už vizitky neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania.

Visiting cards (navštívenky) boli prvými predchodcami vizitiek. Prvýkrát sa použili v Číne asi v 15. storočí. Do Európy sa dostali až o dve storočia neskôr. Slúžili na to aby oznámili návštevu – slávnostný príchod vzácnych hostí. Posielali sa prostredníctvom sluhov. „Vizitky“ sa teda stali nevyhnutným nástrojom etikety a predstavovali vysoké postavenie a sofistikované správanie.

Trade cards (obchodné „vizitky“) sa stali populárnymi začiatkom 17. storočia v Londýne. Tieto vizitky slúžili na propagáciu a reklamu, ale tiež aj ako mapy ukazujúce verejnosti miesta, kde sa nachádzajú obchodníci.

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny