Kategória

Mystérium škola jogy

4,3 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „všetko“

Slovenská škola jogy Mystérium je súčasťou Medzinárodnej federácie jogy a meditácie ATMAN (International Yoga Federation and Meditation ATMAN). Sme školou bez politických a komerčných zámerov. Škola je nezávislá od politických, alebo náboženských skupín. Táto duchovná škola sa zaoberá sprostredkovaním informácií, štúdiom a výukou jogy, ezoteriky a duchovných záležitostí autentickou cestou s pôvodnými, tradičnými prvkami poznávania a pochopenia hlbokého zmyslu života.

Dnes otvorené: 17:30–21:30 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Mystérium škola jogy

Hodnotenie podniku Mystérium škola jogy

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 podľa 11 hodnotenia
Mira

všetko

25. 5. 2016
Užitočné? Áno
Lenkaliskova12

Priebeh kurzu

27. 4. 2016
Užitočné? Áno
Katarina

Veľmi dobrá komunikácia s pani Isoldou.

10. 6. 2015
Užitočné? Áno
Eva

Priestory boli ciste a prijemne, cvicitelka komentovala cvicenia a davala relaxaciu po kazdom cviku. Mozno som prisla do pokrocilych, a preto som si to neuzila celkom na 100%.

Nebolo tam ziadne rozcvicenie, hned sa robili asany a pozdrav slnku. V minulosti sa hodiny skladali cca z 3 casti: rozcvicka, asany a relaxacia. Tento styl by mi vyhovoval najviac a napr. pozdrav slnka povazujem za cvicenie na ktore je dobre byt trochu rozcviceny.

8. 6. 2015
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.