Michael´s Palace

Košice - Staré Mesto, Komenského 9

O nás

Hotel Michael's Palace sa nachádza v Košiciach, 1,5 km od Dómu sv. Alžbety. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Hotel je vzdialený približne 2,4 km od Steel Arény a 2,2 km od Domu umenia a Hrnčiarskej ulice. K dispozícii je aj služba nonstop recepcie, služba concierge a úschovňa batožiny. Izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, rýchlovarnou kanvicou, sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a písacím stolom. V každej hotelovej izbe sa nachádza šatníková skriňa a súkromná kúpeľňa. V hoteli sa podávajú kontinentálne raňajky alebo raňajky formou bufetu. Spoločenský pavilón sa nachádza 3,1 km od hotela a rekreačná oblasť Bankov je vzdialená 6 km. Najbližšie medzinárodné letisko Košice sa nachádza vo vzdialenosti 11 km. Košice Old Town je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o reštaurácie, katedrály a kaviarne.

Zobraziť viac

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Michael´s Palace
Komenského 9, Košice - Staré Mesto, 040 01 (zobraziť na mape)

Michael´s Palace Hotel***

Komenského 9, Košice – Staré Mesto

Ponúkame ubytovanie v 15 izbách s rôznou úrovňou komfortu podľa priania a potrieb hostí. Ponúkame aj špeciálne služby, ktoré ocenia najmä páni. Pripravíme Vám oblek na obchodné rokovanie či rodinnú udalosť, či už potrebujete vyčistiť ten Váš alebo ušiť nový. A to všetko vybavíte z pohodlia Vašej izby. 

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo. Parkovisko sa nachádza v tesnej blízkosti hotela na ulici Garbiarska 1. Pred samotným parkovaním je potrebné kontaktovať recepciu hotela na tel. čísle +421 948 633 514 pre otvorenie prístupovej brány.
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Domáce zvieratá nie sú povolené