Chata pri potoku Krpáčovo

4,7 / 5 (3 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Veľmi pekné prostredie, dobré ubytovanie a vybavenie kuchyne. Príjemný prístup majiteľa, ochota poradiť s možnosťou absolvovania výletov do okolia. Boli sme spokojní so všetkým.
Ďakujeme
Radi si dovolenku v tejto chate zopakujeme.“

Romantické ubytovanie v rekreačnej oblasti Krpáčovo, v štýlovej chate na okraji lesa s pretekajúcim horským potokom ponúka súkromie ale zároveň poskytuje aj mnoho možností rekreačného a športového využitia. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi alebo samostatné páry, ktoré chcú stráviť príjemnú dovolenku v súkromí. Príďte si oddýchnuť aj spolu s Vašim chlpatým miláčikom (dogfriendly). Priestranná murovaná chata (max. kapacita 8 osôb) má na prízemí veľkú obývaciu miestnosť s krbom, TV, jedálenský kút a prístup na terasu s posedením.

Dnešné ponuky Chata pri potoku Krpáčovo

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Chata pri potoku Krpáčovo

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 3 hodnotenia
Buenos

Výborná lokalita na turistiku a tiché okolie. Ranné kávičky na terase na čerstvom vzduchu a pri šume potôčika sú na nezaplatenie. Majiteľ seriózny, chata dobre vybavená. Kto potrebuje „reset“ od každodenného stresu, vrelo odporúčame. Viem si predstaviť, že sa tam čoskoro opäť vrátime.

27. 6. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kvetoslava

Veľmi pekné prostredie, dobré ubytovanie a vybavenie kuchyne. Príjemný prístup majiteľa, ochota poradiť s možnosťou absolvovania výletov do okolia. Boli sme spokojní so všetkým.
Ďakujeme
Radi si dovolenku v tejto chate zopakujeme.

13. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.