Kategória

Hotel SKI Záhradky **

3,8 / 5 (18 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „pristup personalu a fantasticka kuchyna“

Hotel je situovaný 50 m od zjazdovky a nástupnej stanice lanovky priamo na Chopok. Lokalita Záhradky je veľmi populárna pre všetky vekové kategórie vo všetkých ročných obdobiach.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Hodnotenie podniku Hotel SKI Záhradky **

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,8/5 podľa 18 hodnotenia
Jaroslav

pristup personalu a fantasticka kuchyna

29. 10. 2016
Užitočné? Áno
Havl

Slusnost personalu,informacie od personalu a celkovy pristup.

16. 10. 2016
Užitočné? Áno
Miroslav

Všetko ;-)

1. 10. 2016
Užitočné? Áno
Lenka

Lokalita, ochota niektorých členov personálu a skutočne veľký výber a množstvo jedla pri raňajkách (večere boli slabšie).

Vedeli sme, že ideme do staršieho hotela a nie sme veľmi nároční, ale zarazila nás pleseň v kúpeľni a množstvo prachu na izbe hneď po príchode.

V poriadku nie je ani fakt, že inzerujú stolný futbal zadarmo, i keď vedia, že majú vypožičaný, za ktorý sa musí platiť.

Hotel sme si vybrali aj kvôli blízkosti obchodu, ktorý sa tam údajne nachádza. V čase, keď sme voucher využili však obchod už niekoľko mesiacov nefungoval a nový sa mal otvoriť až o niekoľko dní. S dieťaťom by som neodporučila ubytovať sa v zariadení, ktoré je 12 km od najbližších potravín. Keby sme to vedeli vopred, zariadime sa. My sme boli autom, ale niektorí hostia boli dosť sklamaní.

Keďže sme sa rozhodovali medzi hotelom Ski a iným zariadením v blízkostí v podobnej cenovej kategórii, ale novším a nakoniec rozhodol stolný futbal a obchod kvôli synovi, som naozaj sklamaná výberom. Vzhľadom na cenu a lokalitu je hotel OK, ale neodporúčam ho rodinám s deťmi (vzhľadom na čistotu izieb). Pre turistov a lyžiarov bez detí je to skvelá voľba.

18. 7. 2016
Užitočné? Áno
Iveta

personál super, stoly sa prehýbali od dobrôt, pravidelne dopĺňali chýbajúce potraviny, ceny prijateľné, pivko v Balakare vynikajúce

17. 7. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (3)