Hodnotenie podniku  MALADINOVO

4,6/5 (120 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Patrik

Novovybudovaný rezort, čisté izby, stravovanie s polpenziou odporúčam, raňajky Top, ale to je všetko čo môžem pochváliť

Už pri príchode na recepciu nás privítali nie veľmi milé recepčné, dajte si pozor čo všetko máte v cene rezortu lebo je tam veľa slovíčok o ktoré sa neskôr opierajú, Wellness len za príplatok, animácie pre deti tiež platené, chýbajú programi pre deti aj dospelých, žiadna zľava do tatralandie ako píšu na stránke. Moje hodnotenie je teda zle, pekný rezort ale pridal by som program pre dospelých napr. Jóga, a pod.cvičenia, nech nakúpia bicykle, pre deti rôzne súťaže. Tak keď už je to predražené nech hostia odchádzajú spokojný plny zážitkov. A nie nahnevaný s pocitom že celému rezortu ide iba o zisk.

Vyjadrenie partnera
MALADINOVO Pred 3 mesiacmi

Vážený hosť

ďakujeme za Vašu recenziu, vždy radi prijmeme konštruktívnu spätnú väzbu ktorá nám pomôže zlepšovať sa. Sme radi, že Vám u nás chutilo.

Prijali sme od Vás rezerváciu na jednoizbový apartmán pre 2 dospelých a 3 deti. Keďže ste k nám prišli ako skupinka 3 dospelých a 3 detí a tento typ apartmánu nebol postačujúci, naša recepčná Vám ústretovo ponúkla izbu podľa Vášho záujmu, čiže 2 izbový apartmán, napriek tomu, že sme mali plne obsadenú kapacitu.

Celé leto je pre všetkých našich hostí bezplatne k dispozícii Fun zóna na Lúke, kde sa nachádzajú nasledovné atrakcie: nafukovací hrad, dobrodružná zóna, pingpongový stôl, trampolína, šípky, spoločenský hry, možnosť hrať bedminton cez sieť, futbal s bránkami, záhradný domček pre najmenších a asistované aktivity pre deti s animátorom dva krát za deň. Jedinou platenou aktivitou, ktorá je súčasťou Fun zóny na Lúke je jazda na elektrických autíčkach. Rozhodli sme sa, že s účinnosťou od tohto víkendu bude aj vstup na sobotňajšie interaktívne predstavenia pre deti súčasťou aktivít bezplatnej Fun zóny.

Vstup do wellness grátis je pre všetkých klientov, ktorí si v tomto období zakúpia pobyt cez našu webstránku, prípadne priamo na recepcii. A toto je len jedna z výhod, ktoré ponúkame našim hosťom v prípade ak si svoj pobyt zarezervujú priamo u nás.

Zvýhodnené ceny pre vstupy do aquaparku Tatralandia a Bešeňová ponúkame štandardne, celý tím recepcie je na túto skutočnosť vyškolený. Poprosila by som Vás o meno kolegyne, ktorá Vám pri otázke na zvýhodnené ceny vstupov nepodala správnu informáciu. Na základe tohto viem zjednať nápravu, aby sa takáto situácia v budúcnosti neopakovala.

Napriek tomu, že sme vo viacerých ohľadoch nesplnili Vaše očakávania, verím, že sa na Liptov budete vracať radi.

S pozdravom
Júlia Gezová
Prevádzková riaditeľka
gezova@maladinovo.sk

15. 7. 2021
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.