Hodnotenie podniku  MALADINOVO

4,6/5 (120 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Vlasta

Reštaurácia je priestorovo mala a chýbal detský kútik vnútri

Vyjadrenie partnera
MALADINOVO Pred mesiacom

Vážený hosť,

Je nám ľúto, že naša reštaurácia nesplnila Vaše očakávania, čo sa priestoru týka. Sme si istí, že Vás poteší informácia, že ideme rozširovať jej kapacity v blízkej budúcnosti.

Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

S pozdravom
Tím Maladinova

21. 9. 2021
Jana

Okolie rezortu nie je veľmi vhodne na prechádzky, nie je tam veľmi kde sa prechádzať najmä s deťmi. Bolo tam akurát detské ihrisko, tak tam sa mohli jedine vysalit.

18. 9. 2021
andrea27a

Prostredie hotela, moderny dizajn

Slabšie animačne služby

Vyjadrenie partnera
MALADINOVO Pred 3 mesiacmi

Vážený hosť,

ďakujeme za Vašu recenziu na Vás nedávny pobyt u nás v Maladinove.

Je nám ľúto že ste neboli spojný s aktivitami ktoré sme pre našich najmenších hostí pripravili na Lúke. Ak by ste mohli dať viacej detailov ohľadne toho čo ste si predstavovali, radi by sme si to prečítali na gezova@maladinovo.sk.

S pozdravom
Tím Maladinova

4. 8. 2021
Dušana

Apartmán bol veľmi pekný, priestranný, čistý, veľmi dobre vybavený. Strava bola tiež chutná.

Bohužiaľ, negatívnych vecí bolo o niečo viac. Prvé sklamanie nastalo po objednaní apartmánu. Objednali sme si apartmán Lux, keďže podľa fotiek a popisu mal mať tento apartmán vlastnú vírivku a saunu. Neskôr sme sa dozvedeli po telefonickom kontakte, že vlastný wellnes na izbe má iba apartmán Superior. Keďže storno bolo veľmi komplikované, tak sme to už nechali tak. Ubytovacie zariadenie hodilo vinu na Zľavomat, vraj oni urobili chybu v popise.
Ďalším sklamaním bolo, že hotelové wellnes sme si museli za 15€ na osobu dokúpiť, aj keď v popise bolo napísané, že v RÁMCI wellnes je možné dokúpiť si masáž. Takže mi to vychádza tak, že v cene ubytovania malo byť aj to wellnes.
V apartmáne chýba klimatizácia, bolo tam neuveriteľne horúco.
Aj keď strava bola chuťovo výborná, bol veľmi malý výber z menu.
Príjazdová cesta k ubytovaciemu zariadeniu je ešte vo výstavbe, aj okolie by bolo ešte trocha skrášliť, ale tak to je ešte asi otázkou času, keďže rezort funguje iba krátko.
V popise bolo tiež uvedené, že ubytovaní hostia majú výhodnejšie vstupy do aquaparkov a na vodné atrakcie na Liptovskej mare. No žiadne výhodnejšie vstupy neboli, keďže gopass kartu si môže vybaviť hocikto.
No poslednou bodkou nášho pobytu bolo, keď sme sa v deň odchodu vybrali na raňajky, išla som nahlásiť k pani čašníčke číslo izby a ona mi oznámila, že sme boli vyškrtnutí, raňajky už dnes nemáme, keďže už z hotela odchádzame. Tak sme sa museli ísť pekne najesť na izbu, a to bolo jedno šťastie, že nám tam ešte niečo ostalo. Pri odovzdávaní izby na recepcii sa manžel opýtal, ako je možné, že sme nemali raňajky, keďže sme ich mali ešte zaplatené a pani na recepcii nám povedala, že raňajky sme ešte mali riadne dostať. Tak nevieme, kde nastala chyba. Ale nakoniec sme našli aspoň nejaké riešenie, no takéto veci by sa stávať nemali.

14. 7. 2021
Mima

Pekný nový rezort. Pekné čisté izby. Jedlo v reštaurácii vynikajúce.

V kúpeľni sprcha bez zatvárania. Po sprchovaní voda v celej kúpeľni, ktorú sme museli stierat. V reštaurácii chaos čašníkov mali by si urobiť systém obsluhy. V jednu pol hodinu sa pri stole zastavia 3 rôzne čašníčky a ďalšiu pol hodinu si nás nikto ani nevšimne. Nevedeli kto, co, kde chce. Kapacita reštaurácie na rezort je malá niektorí ľudia museli čakať. Veľmi nahlas pustena hudba v reštaurácii. Lokalita nie je najlepšia nemali sme sa ísť kam prejsť.

13. 6. 2021
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.