Kategória

Penzión Schweintaal**

3,8 / 5 (104 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prostredie penziónu, okolie, príroda“

Penzión Schweintaal sa nachádza v malebnej, rázovitej dedinke Braväcovo v Nízkych Tatrách. Unikátna drevená stavba bola postavená v roku 2007 v tradičnom štýle slovenskej ľudovej architektúry.

Dnešné ponuky Penzión Schweintaal**

Hodnotenie podniku Penzión Schweintaal**

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Chovancovamaria2

okolie a priroda

pristup personalu, majitelka odporna osoba, arogantna velmi.penzion je miestne pohostinstvo a večer to bol sami miestny ožran ktorych si majitelka zastavala, čiže spat sa nedalo.v kupelkach bol citit smrad po kanalizacii, nefungovala TV, niečo take ako v tom penzione sme ešte nikde nezažili.vyhrotilo sa to až tak, že sme pobyt ukončili skor a uprostred noci sme aj s dietatom odišli domov na 300km cestu.p.majitelka povedala len že nech ideme kam chceme, nech sa pači.proste staršny pobyt.už si budeme dobre overovat preferencie daneho objektu ak niekde vašim zlavomatom ešte pojdeme.

24. 9. 2016
Užitočné? Áno
Lubica

jediné čím sa može penzion prezentovať je jeho interiér a exteriér. Tam niet čo vytknúť. Ale to je asi tak všetko. A to nestačí .

Služby veľmi podpriemerné. Využívame pobyty už niekoľko rokov ale na takomto sme teda ešte neboli. Strava- vyberať si či raňajky, či večeru to som ešte nevidela. Všade inde sú minimálne raňajky servírované formou bufetu. Obsluha- katastrofa. Museli sme si samy chodiť k baru a poprosiť či by nám mohli dať ešte jedno pivo, či víno. Televízory na izbách nefunkčné. Mali sme prisľúbené vraj na druhý deň už budú nové a funkčné ale opak bol pravdou. Bazén strašne studený. Neboli sme vôbec spokojný. Majitelia nevedia viezť penzión. Mali by si uvedomiť, že pri tak veľkej konkurencii ich podpriemer nestačí. Už sa k nim nevrátime.

17. 9. 2016
Užitočné? Áno
Jozef

Všetko… Prostredie, personál, kuchár bol TOP-ka :-) celkovo bol pobyt veľmi dobrý, odporúčam…

Počasie :-)

17. 12. 2016
Užitočné? Áno
Marcela

vsetko hlavne rychlost

15. 11. 2016
Užitočné? Áno
Mgr. Marcela Šimko

Ubytovanie bolo pekné, mali sme veľkú rodinnú izbu nakoľko sme mali so sebou aj naše dve deti.

Jacuzzi bolo špinavé :( to sme im aj povedali

31. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (46)