Penzión Schweintaal**

3,8 / 5 (111 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „všetko“

Penzión Schweintaal sa nachádza v malebnej, rázovitej dedinke Braväcovo v Nízkych Tatrách. Unikátna drevená stavba bola postavená v roku 2007 v tradičnom štýle slovenskej ľudovej architektúry.

Dnešné ponuky Penzión Schweintaal**

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Penzión Schweintaal**

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Tunega

ubytovanie pekne a ciste, dobra domaca kuchyna a aj vecer v saune, obsluha velmi
prijemna

20. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ivka

všetko

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Paula

Penzión je pekný aj izba bola čistá a pekne zariadená. Jedlo bolo bolo tiež dobré, malo to len jednu nevýhodu, raňajky a večere neboli servírované formou švédskych stolov, čo je už takmer všade samozrejmosťou.

Bolo penziónu je trošku nešťastná, nakoľko je budova strčená medzi domami v obci. Očakávali sme, že podľa fotografií a popisu sa bude nachádzať kúsok za dedinou, viac v horách. Slečny, ktoré tam obsluhovali sa ani raz neusmiali, pomýlili si nás s inými hosťami a priniesli inú večeru, pri čom sa nás snažili presvedčiť, že sme si to objednali. Wellnes, ktorý sme mali v cene sme veľmi nevyužili, nakoľko z dvoch sáun išla iba jedna, čo by nám až tak nevadilo, avšak voda vo vírivke mala asi 30 stupňov, čiže sedenie v horúcej vode bolo nemožné. Pri odchode z penziónu nám slečna dala iba zaplatiť účet, ani sa neopýtala ako sme sa mali, ani aby sme prišli aj nabudúce, jednoducho veľký nezáujem o hostí. Žiaľ, prístup personálu pokazil celkový dojem z pekného penziónu.

27. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Andrea

Pekna izba a chutna strava

Špinave wellnes

1. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jozef

Všetko… Prostredie, personál, kuchár bol TOP-ka :-) celkovo bol pobyt veľmi dobrý, odporúčam…

Počasie :-)

17. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (50)