Hotel Sun ****

3,8 / 5 (19 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Strava TOP“

Položte sa na rozohriatej piesočnej alebo sviežej trávnatej pláži a nechajte slnečné lúče, aby vo vás prebudili hormóny šťastia. Hotel Sun vám poskytne perfektné služby a zázemie pre to pravé letné leňošenie.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Sun ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marián

Strava TOP

Svadba v hoteli, bordel celu noc

16. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Stanka

Hotel s veľkými možnosťami – len ich využiť, izba bola riadená neviem kedy, zo stropov na viacerých miestach viseli pavučiny v kúpeľni sa na zemi povaľovali dlhé čierne vlasy, ktoré rozhodne nemohli patriť mne, keďže som blondína, fotky sprchovacieho kútu prikladám. V ponuke je možnosť využiť vírivku – neodporúčam – voda v nej bola menená už veľmi dávno. Výber zo švédskych stolov – super, len jedlo ledva vlažné, nikto sa Vás pri vstupe do jedálne neopýtal na to či budete aj niečo piť len chceli vedieť číslo izby, pokiaľ ste si priali niečo na pitie, museli ste ísť za čašníkom – čašníčkou , ktorá stále pri bare pri vchode.
Keď sme chceli kávu v lobby bare, čašník nám povedal, že majú zatvorené lebo majú nedostatok personálu, no napriek tomu nám kávu urobil, za čo mu patrí veľká pochvala.
Možno kedysi, za iných okolností by pobyt v tomto hotely bol super, lebo hotel má jeden vnútorný vyhrievaný bazén, spomínané vírivky, sauny, videla som aj miestnosť na masáže, dva vonkajšie bazény, pekný vonkajší detský kútik – ktorý bol teraz plný napadaných listov, tak isto ako terasa.
Ak je pravda, že mali problém s personálom, tak neponúkam celú kapacitu hotel – radšej menej hostí – ale spokojných, ako takto plný hotel a samý nespokojný zákazník.

20. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Markéta

Prostředí Sence báječné, hotel přímo u jezera, krásný bazén a prostředí kolem bazénu. To je tak vše :-).

Pokoje ve spodním patře, které byly, jak nám bylo řečeno součástí zlavomatu, katastrofa. Neodpovídaly fotografiím. Měli jsme v koupelně plíseň. Arogantní pan ředitel, který řekl, že když se nám nelíbí, klidně ať jdeme pryč. Jídlo pořád zbytky z předchozích dní, žádný výběr, ve zkratce hrůza. Už nikdy bych tento hotel nenavštívila. Na Senci jsou daleko kvalitnější ubytování než je hotel SUN!

13. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Simon

Ubytovanie, strava, bazény pri hoteli.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzana

hotel bazény detské atrakcie minidisco, raňajky večere a super wellness

9. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (4)